Results 1 to 2 of 2

3. Siniflarda Şİmdİkİ zaman öĞretİmİ...

Arkadaşlar 3. sınıflarda Feelings ünitesindeki present continous tense cümlelerini hangi yolla veriyorsunuz? Aslında en büyük sorun çocuklar daha fiilin ne olduğunu bilmiyorlar. Ben de öncelikle fiilin ne olduğu hakkında kısa bir bilgi verip öyle anlatmaya çalışıyorum ama çok etkili olduğunu söyleyemem. Ben cümle kurabilsinler istiyorum ama her sınıftan cümle kurabilecek 5-6 öğrenci ancak çıkıyor. Gerisinin de konu hakkında biraz bilgisi oluyor işte. Sizin bu konuyla ilgili hedefleriniz neler acaba? Cümle kurmalarını beklemek imkansız bir istek değil sanırım.

Re: 3. Siniflarda Şİmdİkİ zaman öĞretİmİ...

Merhaba sayın hocalarım, yardımınıza çok ihtiyacım var. Ben Pınar Çankaya ,ilkokul 3.sınıf İngilizce öğretim programı değerlendirmesi üzerine tez yazıyorum. Mesajda hocamın belirttiği gibi programda birçok eksiklik ve sorun var. Amacın sizlerin görüş ve katkılarıyla bu problemleri ortaya çıkarmak ve çözüm önerilerinde bulunmak. 3.sınıfları okutuyorsanız yada arkadaşlarınız varsa şu linki tıklayıp anketimi cevaplar ve paylaşır mısınız. Katkınız çalışmam için gerçekten çok önemli. Şimdiden vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
    Saygılarımla...

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]