Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Re: 3 Grade - 4 Unit - Part 2

Quote Originally Posted by brn_35 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Teşekkürü çok görmekten değil farkında olmadan insan bazen unutuyor. Aman bir daha unutmayım hakkınız kalmasın.
    biraz daha dikkatli olursanız sevinirm... ben deli gibi zaman ve emek harcayarak hazırladığım çalışmaları hiçbir karşılık beklemeden sizlere sunayım, bir de üzerine laf işiteyim öyle mi...

gözünüze çarpan o sitem yazısı bana ait değil, başka bir üyenin yazdığı yazı...

gördüğünüz üzere, o teşekkür etmeyenlere sitem yazısı "sir william" adlı üyemize ait... bana değil...

Niyetim asla polemik yaratmak değil, ancak Sezar'ın hakkını da Sezar'a vermek gerek. Paylaşım yapan diğer arkadaşlar gibi, Gizem Hanım sitem de etse yeridir. Hazırlaması saatler alan bu güzel çalışmaların karşılığı saniyelik bir "tık" olamaz zaten. Elimizi korkak alıştırmayalım. Emeğe saygı.

hocam emeğinize sağlık gerçekten çok iyi oluyor hazırladıklarınız bazen teşekkür etmeyi unutuyoruz hakkınızı helal ederseniz )

Quote Originally Posted by bahardicle [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hocam emeğinize sağlık gerçekten çok iyi oluyor hazırladıklarınız bazen teşekkür etmeyi unutuyoruz hakkınızı helal ederseniz )

ben teşekküre takılımıyorum, sorun yok..

teşekkür yeterli olmaz kesinlikle... derslerde kurtarıcım oluyor çoğu zaman sizin çalışmalarınız. hele ki bulunduğum köyde internet olmayınca haftasonu ilçeye gelip inşallah şu üniteden çalışmalar bulabilirim ümidiyle nasıl dalıyorum buralara )) Gizem hocam ayrıntılı ve sistemli çalışmalarınızdan dolayı nazar değmesin size ))

teşekkür ederim Gizem Hocam

Page 2 of 2 FirstFirst 12