Results 1 to 7 of 7
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

YouTube Tarafından Eğitime Davet Edildim

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Merhaba arkadaşlar,Bugün hayatımın en özel günlerinden biriydi. Dolayısıyla siz değerli meslektaşlarımla paylaşmak istedim. Beni yakından tanıyan üyelerimiz boş zamanlarımda İngilizce video dersler çektiğimi bilirler. Birkaç senedir uğraştığım bu videolarımı hem websitem [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] da hem de [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] linkindeki YouTube kanalımda paylaşıyorum. Çektiğim videoların izlenme oranı bugün itibariyle neredeyse 2 milyon tekil izleyiciye ulaştı. Abone sayım ise 10.000 oldu. Bununla birlikte YouTube Türkiye ofisi tarafından birebir görüşmelere ve eğitimlere davet edilmek yaptığım işin bir dünya devi tarafından farkedildiğini göstermesi bakımından benim için çok özeldi. Bugün İstanbul Tekfen Tower'da katıldığım eğitimde öğretmenliği birkez daha çok sevdim. Ve salonda 150 kadar YouTuber arasında yer alan birkaç öğretmenden biri olmak beni ayrıca motive etti. Bugüne kadar yaptığım tüm çalışmalarımda bana destek olan tüm ELT Planet ailesine bu vesileyle birkez daha teşekkür etmek istiyorum. Son olarak şunu belirtmek isterim: Sizlerde öğrencilerinizle bu verdiğim linkleri paylaşarak istatistiklerime katkıda bulunabilirsiniz.Desteğinizi önemsiyorum arkadaşlar.

Re: YouTube Tarafından Eğitime Davet Edildim

Çok güzel bir haber gerçekten çok mutlu olduk Nurullah Hocam,tebrik ediyoruz Sizi ve başarılı çalışmalarınızın daim olmasını diliyoruz.

Hocam çok sevindim .Çalışmalarınızın karşılığını almaya başladınız,tebrik ediyorum.

Bizlere bir kez daha örnek oldunuz. Teşekkürler...
    Paylaşımlarımda sizin dilseti.com linkini veriyorum. Bundan sonraki paylaşımlarımda diğerlerini de paylaşmaya çalışrım.

tebrik ediyorum Nurullah hocam. Başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.
    Last edited by Sir William; 09.12.2014 at 14:12.
    Yaptığım çalışmaları izin almadan herhangi bir ortamda paylaşan ve çalışmalara bir teşekkürü çok görenlere hakkımı helal etmiyorum.

Tebrik ederim hocam, başarılar dilerim

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Tek tek hepinize çok çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. Desteğiniz beni çok mutlu etti