Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

UNIQUE 8 UNIT 9 SUCCESS STORIES exe

UNIQUE 8 UNIT 9 SUCCESS STORIES exe

Sunum ile ilgili açıklama:
    Bilgisayarınızda Office 2010 varsa çok daha iyi izlersiniz yoksa Microsoft sitesinden powerpoint viewer indirip izleyiniz.
    Geçen sene olduğu gibi bu sene de aynı müzik aletlerini kullanmaya devam.
    Geçen seneki sunumlarım esnasında bir öğrencimin hangi sayfada olduğumuzu sorması nedeniyle bu seneki sunumların sağ üst köşesine sayfa numaralarını ilave ettim. Sağ alt köşede ise peri bacası figürü vardır. Peri bacası figürüne tıkladığınızda sayfaların bulunduğu yere gelirsiniz oradan da istediğiniz sayfaya yönelirsiniz.
    Lütfen, eleştirilerinizi bizimle, beğenilerinizi dostlarınızla paylaşınız.
    Bir teşekkürü çok görmeyiniz…
    İyi forumlar…

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Re: UNIQUE 8 UNIT 9 SUCCESS STORIES exe

ellerinize sağlık

harikasınız öğretmenim. bende sizin düşündüğünüz gibi bu dönem dokuz üniteyi bitirip ikinci dönem sınavdan önce tekrar yapmayı düşünüyorum. ama sizin ikinci dönem sunulara devam etmeyeceğim demenize çoook çoook üzüldğüm. umarım ikinci dönem bu kararınızdan öğrencilerim adına vazgeçerisiz diyorum. tekrar teşekkür ediyorum.

Quote Originally Posted by acem [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    harikasınız öğretmenim. bende sizin düşündüğünüz gibi bu dönem dokuz üniteyi bitirip ikinci dönem sınavdan önce tekrar yapmayı düşünüyorum. ama sizin ikinci dönem sunulara devam etmeyeceğim demenize çoook çoook üzüldğüm. umarım ikinci dönem bu kararınızdan öğrencilerim adına vazgeçerisiz diyorum. tekrar teşekkür ediyorum.
    Sizin için bir yol bulmaya çalışabilirim.

Çok Teşekkürler

Newbie

ellerinize sağlık hocam çok emek veriyorsunuz, çok teşekkür ederim..

Çok teşekkür ederiz.. İkinci dönem devam etmeyeceğinizi duymam beni çok üzdü.Hocam. öğrencilerimiz adına ve kendi adıma sizden çok rica ediyorum lütfen devam edin.Tabi mümkünse.Neden devam etmeyeceğinizi bilmiyorum ama şunu bilin ki bu yıl sayenizde kitap işlenebilir hale geldi ve daha anlaşılır oldu.Birçok öğrenci Teog'da sayenizde başarı gösterdi.Size hep duacıyız.Kararınızı tekrar değerlendirirseniz bizi çok mutlu edersiniz.Olumlu haberlerinizi dört gözle bekliyor olacağım.
    Last edited by araf; 15.12.2014 at 21:48.

çok teşekkürler hocam hakkınız ödenmez Allah razı olsun.

Elinize sağlık

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Emeğinize sağlık hocam. Çok teşekkürler

Page 1 of 2 12 LastLast