Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Re: UNIQUE 8 UNIT 7 PERSONAL EXPERIENCES exe

teşekkür ederiz hocam bunun yöntemini bize de anlatsanız çok güzel oluyor

Allah(c.c.) razı olsun.Çok teşekkürler.Sayenizde rahatça ilerleyebiliyoruz.

thank you sooooo soooo much :-))))))

emeginize saglik kiymetli abim..
    ...

elinize sağlık hocam çok teşekkürler.

Administrator Hellokitty's Avatar

saygılar fatih hocam ))

hocam ellerine emeğinize sağlık. bütün kitap sunumlarınız harika. 1. dönem 8lerle derslerim hep bir tatile denk gelince müfredatın gerisinde kalmıştım. sonra sizin sunumlarınızı buldum ve kullandım. müfredatı yetiştirmek bi yana üstüne zaman bile kaldı. Bir de şunu fark ettim ders sunumlarla daha eğlenceli geçiyor. yalnız sadece 9.üniteye kadar hazırlamışssınız. size hak vermiyor değilim. normal bir sunum hazırlamak bile çok zaman alırken böyle üst düzey şeyler hazırlamak nasıl bi emek ve zaman ister tahmin bile edemiyorum. benimkisi nacizane bir istek: lütfen elinizde varsa 10.ünite ve daha sonrasını da paylaşabilir misiniz, ama yapmasanız bile Allah razı olsun, şimdiden tesekkurler

Quote Originally Posted by ayyse0112 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hocam ellerine emeğinize sağlık. bütün kitap sunumlarınız harika. 1. dönem 8lerle derslerim hep bir tatile denk gelince müfredatın gerisinde kalmıştım. sonra sizin sunumlarınızı buldum ve kullandım. müfredatı yetiştirmek bi yana üstüne zaman bile kaldı. Bir de şunu fark ettim ders sunumlarla daha eğlenceli geçiyor. yalnız sadece 9.üniteye kadar hazırlamışssınız. size hak vermiyor değilim. normal bir sunum hazırlamak bile çok zaman alırken böyle üst düzey şeyler hazırlamak nasıl bi emek ve zaman ister tahmin bile edemiyorum. benimkisi nacizane bir istek: lütfen elinizde varsa 10.ünite ve daha sonrasını da paylaşabilir misiniz, ama yapmasanız bile Allah razı olsun, şimdiden tesekkurler
    Beğenmenize sevindim. Güle güle kullanın. Düşündüğünüz gibi çok fazla zamanımı alıyor, bir ünite yaklaşık bir hafta-on gün kadar. İndirmek bir iki dakika. Teşekkür yazmak bir kaç saniye. Sizin gibi samimi yazı yazmak 5-10 dakika. (Bu arada yaklaşık iki aydır üye olduğunuzu, şu ana kadar bir mesaj yazdığınızı ve bir teşekkür butunu kullandığınızı görüyorum.)
    İndiren sayısı çok fazla, takipçim çok fazla ancak teşekkür sayısı devede kulak. Kendinizi benim yerime koyduğunuzda iyi hissetmeyeceğinizi düşünüyorum. Geçen sene de duyarsızlık nedeniyle ikinci dönem paylaşmama kararı almış ancak uygulayamamıştım.
    Teşekkür paylaşım yapanları motive eder ve paylaşma isteğini artırır. Ne yazık ki sitelerin çoğunda "leecher" sayısı çok ve kuru bir teşekkürü bile yazmamak için kırk dereden su getirip neden etmediğini, etmemesi gerektiğini hatta neden bu kadar önemsendiğini bile sorgulayanlar oldu. "Teşekkür"ü kendine saklayanlarla bir şey paylaşmanın anlamsız olduğunu düşündüğüm için paylaşım yapmak istemiyorum.

Page 2 of 2 FirstFirst 12