Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42

UNIQUE 8 UNIT 6 DETECTIVE STORIES exe

UNIQUE 8 UNIT 6 DETECTIVE STORIES exe

Sunum ile ilgili açıklama:
    Bilgisayarınızda Office 2010 varsa çok daha iyi izlersiniz yoksa Microsoft sitesinden powerpoint viewer indirip izleyiniz.
    Geçen sene olduğu gibi bu sene de aynı müzik aletlerini kullanmaya devam.
    Geçen seneki sunumlarım esnasında bir öğrencimin hangi sayfada olduğumuzu sorması nedeniyle bu seneki sunumların sağ üst köşesine sayfa numaralarını ilave ettim. Sağ alt köşede ise peri bacası figürü vardır. Peri bacası figürüne tıkladığınızda sayfaların bulunduğu yere gelirsiniz oradan da istediğiniz sayfaya yönelirsiniz.
    Lütfen, eleştirilerinizi bizimle, beğenilerinizi dostlarınızla paylaşınız.
    Bir teşekkürü çok görmeyiniz…
    İyi forumlar…
    [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Re: UNIQUE 8 UNIT 6 DETECTIVE STORIES exe

çok teşekkürler hocam ellerinize sağlık

Değerli hocam yanlış anlamayın ama siz insan olamazsınız 4 üniteyi birden karşımda görünce bi ara yanlış mı görüyorum acaba dedim şaka bi yana harikasın hocama ve iyi ki varsın ...

Quote Originally Posted by modjo_mad [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Değerli hocam yanlış anlamayın ama siz insan olamazsınız 4 üniteyi birden karşımda görünce bi ara yanlış mı görüyorum acaba dedim şaka bi yana harikasın hocama ve iyi ki varsın ...

İnsanım, bu dönem 8 ya da 9 ünite bitirmeyi planladım. İkinci dönem 13.ünite sonunda TEOG olacağı ve tekrara zamanım kalsın istediğim için hepsini birden yayınladım. Bu dönem bu kadar yeter. 2. dönem sunumları paylaşmayabilirim.
    4 üniteyi birden hazırlamak çok zamanımı aldı. Teneffüslerde, boş vakitlerde, uyumam gereken saatlerde hazırladım. Zaman olarak her biri ayrı ayrı yaklaşık 10 günümü aldı. Ancak yorum yapan kişi kıymet bilen kişi sayısı çok az.

Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    İnsanım, bu dönem 8 ya da 9 ünite bitirmeyi planladım. İkinci dönem 13.ünite sonunda TEOG olacağı ve tekrara zamanım kalsın istediğim için hepsini birden yayınladım. Bu dönem bu kadar yeter. 2. dönem sunumları paylaşmayabilirim.
    4 üniteyi birden hazırlamak çok zamanımı aldı. Teneffüslerde, boş vakitlerde, uyumam gereken saatlerde hazırladım. Zaman olarak her biri ayrı ayrı yaklaşık 10 günümü aldı. Ancak yorum yapan kişi kıymet bilen kişi sayısı çok az.
    Hocam ben hala robot falan olduğunu düşünüyorum ben hazırladığın bu sunumların amatör hallerinde bile saatlerimi harcıyorum bu sunumlar zaten profesyonel nasıl hazırlandıklarını tahmin edebildiğim için değerini de çok iyi biliyorum ama haklısın malesef kadir kıymet bilmez birçok meslektaşımız var daha önce de bu tür durumdan ötürü canın sıkılmış paylaşım yapmama kararı almıştın tabi buna saygı duyarım sonuçta marifet iltifata tabidir bu duruma içerlemen de insani bir durum özetle ben kendi adıma bütün paylaşımların için teşekkürü bir borç bilirim ALLAH RAZI OLSUN değerli hocam ...

Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Burada paylaşımda bulunan tüm meslektaşlarımın beklentisi, panenka hocamın da belirttiği gibi çalışmaların hak ettiği değeri görmesidir. Bunu göstermenin yolu da bellidir. 3 saniye alacak bir teşekkür yazısı. Ne yazık gördüm ki öğrencilere insani değerleri de öğretmesi gereken biz öğretmenler en basit insani değerleri taşımıyoruz. Teşekkür etmeyi dahi yük olarak görüyoruz.

Bu yüzden paylaşım yapan tüm arkadaşların hevesi kırılıyor. Yapmayanlar bilmez tabi bu tip çalışmalar ne kadar zaman alır. Kıymet bilmeyen arkadaşlar buradan indirdikleri bir yazılıyı dahi 1 saatte düzenlerken, bu tip bir çalışma ne kadar zaman alır siz düşünün.

Fatih hocam emeklerin için çok sağol. 4 üniteyi bir anda hazırlamak çok az kişinin hatta bir tek sizin yapabileceğiniz bir iş.Hakkınızı helal edin.

hocam ellerine emeğine sağlık. ikinci dönem hazırlamayabilirim demeniz beni gerçekten çok mu çok üzdü. lütfen ikinci dönem de de sunularınızı dört gömenim bekleyeceğim değerli öğretmenim.

Quote Originally Posted by acem [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hocam ellerine emeğine sağlık. ikinci dönem hazırlamayabilirim demeniz beni gerçekten çok mu çok üzdü. lütfen ikinci dönem de de sunularınızı dört gömenim bekleyeceğim değerli öğretmenim.
    Hocam kendi öğrencilerim için hazırlarım ancak çalışmaları indiren çoğu arkadaş bir kuru teşekkürü bile kendine saklıyorsa ben de çalışmalarmı kendime saklayabilirim.

ellerinize saglık hocam

Valla Allah razı olsun...

Page 1 of 5 123 ... LastLast