Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 42

Re: UNIQUE 8 UNIT 6 DETECTIVE STORIES exe

Quote Originally Posted by hederay7 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Çok güzel hocam,Aladağ yatılı bölge okulu öğrencileri de çok teşekkür ediyor size,bunar da olmasa işimiz çok zor,anlamıyorlar kolay kolay,bugün 5. üniteyi bitirdik ama bittik de daha İnkılap tarihinde işlemedikleri konuları öğrendiler,her sınıftan 3-4 kişi sadece okuma yazma biliyor orta düzeyde,çok uzak köylerden geliyorlar yurda,ilkokulda öğretmensiz geçirmişler zamanı,aileler cahil.Ben burda öyle şeylerle karşılaşıyorum ki eve bitmiş halde geliyorum hem psikolojik hem de bedenen,şark kurnazlarının içinde eğitimlilerin dahi kurnazca cahil olduğu doğa harikası bir yerde saf öğrencilerle görsel öğreniyoruz bu sunumlar sayesinde,en azından sınıfın yarısı hangi sayfada olduğumuzu görebiliyor :=)Allah(c.c.)yar ve yardımcınız olsun.
    Teşekkür ederim hocam. Ne yazık ki kıymet bilen öğretmen sayısı az. İnsanın paylaşım şevki kırılıyor. Sunumlarımı derste kullanan öğretmenlerin bir kuru teşekkürü çok görmesi, beni ve paylaşım yapanları çok üzüyor. Uzaklardaki öğrenciler de faydalansın diye bu sunumları paylaşmaya çalışıyoruz.

Aşağıdaki ifade alınıtır.
    “Paylaşımlara "Teşekkür Etmek" zahmet değil inceliktir. Paylaşılanı herkes alabilir ama "Paylaşmayı" herkes paylaşamaz. Paylaşmayı hazmeden ve bundan haz duyanlardan olmanız dileğiyle…”

Ellerinize sağlık. Teşekkürler.

Sayın hocam.... Manisa Saruhanlı Mütevelli Orta okulundan çoook selamlar.... Sen olmasan ne yapardım ben iki yıldır be hocam. Tekrar teşekkürler.... Ezel BALLI

Hocam çok teşekkürler, gerçekten harika olmuş. Bu sunuyu önce powerpointle yapıp sonra exe'ye mi çeviriyorsunuz? Eğer öyleyse tablette kullanmak için powerpoint dosyasını rica edebilir miyim?

emeğinize sağlık.. çok teşekkürler

Quote Originally Posted by coolman_27 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Hocam çok teşekkürler, gerçekten harika olmuş. Bu sunuyu önce powerpointle yapıp sonra exe'ye mi çeviriyorsunuz? Eğer öyleyse tablette kullanmak için powerpoint dosyasını rica edebilir miyim?
    Önce powerpoint olarak hazırladıktan sonra exe'ye çeviriyorum. Powerpoint olarak paylaşmıyorum.

Emeğinize sağlık öğretmenim.çoook teşekkürler..

AWESOME!!!

çok teşekkürler hocam elleriniz dert görmesin

Tek kelimeyle muhteşem.Emekleriniz için teşekkürler.Allah ne muradınız varsa versin inşallah.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast