Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Re: Ortaokul Sunshine 7 Unit 3 Sports exe by Sir William

Hocam nasıl teşekkür etsek azdır gerçekten Allah razı olsun. 4. Üniteye ne zaman geçeceksiniz acaba? Biz de ona göre ayarlayalım hızımızı. Bu sunularla dersler de verim de çok daha iyi oluyor.

Quote Originally Posted by bilgen [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Hocam nasıl teşekkür etsek azdır gerçekten Allah razı olsun. 4. Üniteye ne zaman geçeceksiniz acaba? Biz de ona göre ayarlayalım hızımızı. Bu sunularla dersler de verim de çok daha iyi oluyor.
    amin sizden de.Güle güle kullanın hocam.2 hafta sonra ancak geçerim 4.üniteye hocam.

hocam elinize sağlık ama ben bir türlü indiremiyorum sürekli yandex sayfasına yönleniriyor

aynı problem bende de oluyor(( bir türlü indiremiyorum. yandexe üye de oldum sayfa ilk açılırken indir butonu görünüyor ama sonra hemen değişiyor sayfa. ne yapmam gerek???

allah razı olsun hocam duacıyız...

Quote Originally Posted by mydreamworld [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    aynı problem bende de oluyor(( bir türlü indiremiyorum. yandexe üye de oldum sayfa ilk açılırken indir butonu görünüyor ama sonra hemen değişiyor sayfa. ne yapmam gerek???
    hocam bu tarz problemlerde genelde bilgisayara ya virüs bulaşmıştır ya da bir eklenti otomatikman yüklenmiştir.Başka tarayıcı kullanarak açın sayfayı.chrome kullanıyorsanız mozilla firefox ile deneyin vs...

thankssss)

hocam Allah senden razı olsun,Hızır gibi yetiştin,hakkını helal et inşallah

Emeğinize yüreğinize sağlık.

Page 2 of 2 FirstFirst 12