Page 31 of 32 FirstFirst ... 2129303132 LastLast
Results 301 to 310 of 318

Re: DYNED'le ilgili sorusu yada sorunu olan?

Mobil dyned'de sesi sona veriyorum ses gelmiyor,başka uygulamalarda sesi denedim ses geliyor.Kulaklık taktım denedim yine olmadı.First English indirdim,açtım,ses gelmedi.First English güncelledim yine olmadı!!!

Quote Originally Posted by Harun4406 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Mobil dyned'de sesi sona veriyorum ses gelmiyor,başka uygulamalarda sesi denedim ses geliyor.Kulaklık taktım denedim yine olmadı.First English indirdim,açtım,ses gelmedi.First English güncelledim yine olmadı!!!
    Benim bir öğrencime de böyle olmuştu, sildik tekrar indirdik düzelmişti. Bir deneyin isterseniz, tekrar indirirken kulaklık ve mikrofona erişime izin verdiğinizden emin olun, oraya özellikle dikkat edin. Hatta şimdi de ayarlardan bakabilirseniz kulaklık ve mikrofona erişim izniniz olup olmadığına bakabilirsineniz silmeden bakın derim.

Güncellemeleri nerden ve nasıl yapıyoruz?

eba dynede giriş yapamıyorum öğrenci bilgilerini güncellemek için ne yapmam gerekiyor

iyi aksamlar arkadaslar bu kurum kodunu nasıl alacagız bız mı alacagız yoksa mudur mu???

Quote Originally Posted by nothing [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    iyi aksamlar arkadaslar bu kurum kodunu nasıl alacagız bız mı alacagız yoksa mudur mu???

idareciniz alacak. mebbise kurum girişi yaparak

Quote Originally Posted by elvinceren [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    eba dynede giriş yapamıyorum öğrenci bilgilerini güncellemek için ne yapmam gerekiyor
    Eba henüz aktif değil.

Quote Originally Posted by close-2-you [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Eba henüz aktif değil.
    kurum kodu ve şifresiyle giriş yapıyorum ama güncelleme ekranı açılmıyor. eba henüz aktif değil demişsiniz hocam, ama müdürüm "sistem açılmış, en kısa sürede güncelleseniz iyi olur" dedi ?? ben mi yapamıyorum acaba :/

"dyned.eba.gov.tr/EBA_Dyned" adresinden "okullar için kurum girişi"ne tıklayıp okulun mebbis şifresiyle giriyorum. "şube listesini güncelle"'ye basıyorum, "dyned serverlarına erişim sağlanamadı" mesajı geliyor. 1 haftadır böyle durum.

sizde de var mı bu server erişim sorunu arkadaşlar ?

Quote Originally Posted by jack pt [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    "dyned.eba.gov.tr/EBA_Dyned" adresinden "okullar için kurum girişi"ne tıklayıp okulun mebbis şifresiyle giriyorum. "şube listesini güncelle"'ye basıyorum, "dyned serverlarına erişim sağlanamadı" mesajı geliyor. 1 haftadır böyle durum.

sizde de var mı bu server erişim sorunu arkadaşlar ?
    ülke genelinde sorun var hocam

Page 31 of 32 FirstFirst ... 2129303132 LastLast