Page 32 of 32 FirstFirst ... 22303132
Results 311 to 318 of 318

Re: DYNED'le ilgili sorusu yada sorunu olan?

Quote Originally Posted by bilgen [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    ülke genelinde sorun var hocam
    teşekkür ederim hocam

.....
    Last edited by jack pt; 23.12.2015 at 12:50.

Merhaba Arkadaşlar, dyned sistemi güncelemeleri bittikten sonra tekrar aktif hale geldi ve sınıf ve okul güncellemelerini acilen yapmamız gerekiyormuş. Ama kurumun şube güncellemesini yaparken EBA 006 dyned baglantı hatası (şube listesi getir)hatası veriyor. ne yapmamız gerekli acaba bilginiz varmıdır

bu konunun 23. sayfasında johnwattcorp isimli üyenin dyned kurulum anlatımı var. orayı kontrol etmenizi öneririm

- - - Updated - - -

ben de sınıfları güncelledim ama eski (geçen yılki) sınıfları silemedim. bilgisi olan yardım edebilir mi ?

eski sınıfları nasıl sileceğiz bilgisi olan yardım edebilir mi ?

bütün işlemleri tek tek yaptım geçen yıl bütün öğrenciler sorunsuz yüklenmişti bu sene tüm sınıflarda tek bir öğrenci bile yüklenmiyor bunu tek tek tc numarasıyla şifre atamak dışında halledebileceğim bir yol var mı acaba? 10 tane 4.sınıf şubem var

merhabalar. ortaokulda kadrolu öğretmenim ama okuldaki tek ingilizce öğretmeni olduğum için ilkokullara da giriyorum. 4. sınıflara da şifre vermek ve dersleri açmak için nasıl bir yol izlememiz gerekiyor. müdür bey ilkokulda ingilizce öğretmeni olarak kendini mi göstermeli? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Quote Originally Posted by bilgen [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Arkadaşlar yeni sistem Dyned'le ilgili bilgi sahibiyim. Sorusu olan, sorun yaşayan, desteğe ihtiyaç duyan olursa bana buradan yada özel mesajla ulaşabilir. Yardımcı olmaya çalışırım. İyi çalışmalar...
    Merhaba ( mesaj kotanizin dolulugundan sebep gosterilerek ozel mesaj iletemedim )

Dyned ile ilgili bilgi verebileceginizi yazmissiniz foruma. Ben bu sebeple sizden yardim rica edecektim.

Dyned Ingilizce sinavinda cikacak sorular gordugum kadariyla kisitli, yanlis biliyorsam beni lutfen duzeltiniz.

Sinavdaki sorular sabit ve ve sorular bildikce mi sorlasiyor, yoksa ayni seviye tesbiti icin farkli random sorular karsimiza cikabiliyor mu?

Internette arastirdigim kadariyla sorular bana sabit gibi geldi. Dyned databaseinde bulunan sorulari gorme imkani nasil bulabiliyoruz?

Cok soru sordum farkindayim ama bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim.

Cok tesekkur ederim. Saygilar

Page 32 of 32 FirstFirst ... 22303132