Page 3 of 32 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 318

Re: DYNED'le ilgili sorusu yada sorunu olan?

Quote Originally Posted by Sir William [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    sayın hocam mebbis e girdiğimde sizin yüklediğiniz fotograftaki gibi bir alan görünmüyor bende.

Bu,bakanlığın bizim okula henüz şifre vermediği anlamına mı geliyor?
    Hocam mebbise siz girdiğinizde kendi sayfanızda çıkmaz bu, okulun mebbis şifresiyle ve kurum koduyla girilen (idare girer genelde) mebbiste çıkıyor. Eğer siz okul mebbis yetkilisiyseniz ve okul sayfasında yoksa okulun tam adı ve kurum kodunuzu bana özelden yazın, çözmeye çalışırım.

ben eba şifremi aldım.ama karşıma daha önceki okulumun adı çıktı.ne yapmalıyım???

Quote Originally Posted by sema_41 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    ben eba şifremi aldım.ama karşıma daha önceki okulumun adı çıktı.ne yapmalıyım???
    Önce Mebbise bakın, mebbiste görevde olduğu kurum bölümündeki okulunuz doğru mu diye, çünkü Eba bilgileri mebbisten alıyor. Eğer Mebbis bilgileriniz doğru olmasına rağmen, Eba da eski okul çıkıyorsa, Eba'ya giriş yaptığınızda sağ üst köşede isminiz var, isminize tıklayın, aşağıya doğru linkler sıralanıyor. Profilim linkine tıklayın, buradan Düzenle butonuna tıklayın, sağ üstte yeşil butonda Meb bilgilerimi güncelle yazıyor. tıklayın, yeni okulunuz görünecektir. Kolay gelsin...

merhaba ben hala öğrenci bilgilerimi güncelleyemedim chrome da explorer da denedim geç saatte de denedim olmuyor

Quote Originally Posted by elvinceren [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    merhaba ben hala öğrenci bilgilerimi güncelleyemedim chrome da explorer da denedim geç saatte de denedim olmuyor
    Bu sistemsel hocam, deneyerek bekleyeceksiniz. Maalesef yapacak bir şey yok

hallettim hocam ben lisede görevlendirmeli derse giriyorum oradakini nasıl halledeceğim

Newbie

Her il ve ilçede temsilciler mevcut olup gerekli tüm yeni düzenlemeler yapıldıktan sonra dyned yeniden şaha kalkacak
    detaylar için [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    AZ LAF ÇOK İŞ ...

Quote Originally Posted by elvinceren [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hallettim hocam ben lisede görevlendirmeli derse giriyorum oradakini nasıl halledeceğim
    Hocam size özel mesaj attım, görüşmek üzere...

sınıfta adları olmayan öğrencileri nasıl ekleyeceğiz.Yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar hocam.okul güncellemesini ve şube güncellemesini yaptım.öğrencilerime şifrelerini nasıl verebiliim?

Page 3 of 32 FirstFirst 1234513 ... LastLast