Results 1 to 5 of 5

8.sınıf bilgi yarışması(1.ve 2. üniteler dahil)

İyi geceler dostlar.8.sınıfın 1 ve 2.ünitesini kapsayan bir bilgi yarışması hazırladım.

Konunun yerini tam bilemediğim için buraya açtım. Mod arkadaşlar gerekirse düzeltirler.

Dosyanın içindeki "yarışma" adlı swf dosyasını media player classic programı ile açabilirsiniz.Program ile açtıktan sonra gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor.Okul ismi,kaçıncı sınıf oldukları,kaç grup ile katıldıkları,soru başına vereceğiniz zaman miktarı ve soru sayısını girdikten sonra başlat diyerek yarışmaya başlayabilirsiniz.

Ben sık sık başvuruyorum yarışmalara.Yarışmalar sonucunda da çocuklara çeşitli ödüller veriyorum.Çocuklar için epey heyecanlı geçiyor yarışmalar. Yarışmacılarıda dengeli dağıtırsanız çok daha keyifli oluyor.

Sizde dosya içindeki soruları ve cevapları değiştirerek kendi yarışmalarınızı oluşturabilirsiniz.

Olumlu-olumsuz katkılarınız beni mutlu eder.

Not:Harcanan emek karşısında bir teşekkürü ve duayı çok görmeyin lütfen.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Re: 8.sınıf bilgi yarışması(1.ve 2. üniteler dahil)

hocam anlattığınız kadarıyla harika bir çalışma olmuşş şu an okuldayım, meb bağlantısı indirmeme izin vermiyor, akşam inceleyeceğim.

Quote Originally Posted by mystery_sea [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hocam anlattığınız kadarıyla harika bir çalışma olmuşş şu an okuldayım, meb bağlantısı indirmeme izin vermiyor, akşam inceleyeceğim.
    değerli yorumunuzu bekliyorum hocam

harikasın süleyman hocam ellerine sağlık

Quote Originally Posted by modjo_mad [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    harikasın süleyman hocam ellerine sağlık
    güle güle kullanın sayın hocam.