Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Ortaokul Sunshine 7 Unit 2 Biographies exe by Sir William

iyi akşamlar dostlar.2.üniteye ait exe çalışmasını bitirdim çok şükür.İlk olarak burada paylaşıyorum.Çalışmalarından esinlendiğim panenka(Fatih) hocama teşekkürler.

Bilgisayarınızda Office 2010 yüklü ise daha iyi sonuç alırsınız.Dosya heryerde açılsın diye exe haline çevrildi.

Sayfa üstlerinde yer alan rakamlar etkinlik sayfalarını bildirir.

SAyfa altlarında yer alan "Kuba Eğitim ve Yardımlaşma Derneği" logosuna tıklayarak etkinliklerin toplu halde yer aldığı sayfaya gidebilirsiniz.

Bir arkadaşımızın isteği üzerine dinleme bölümlerinin yanında dinleme metnine ulaşabileceğiniz "Listening text" köprüsünü ekledim.Ona tıklayarak dinleme metnine ulaşabilirsiniz.

Çalışmanın başında öğrencilerin ve sizlerin dinleyebileceği bir parça ekledim.Ders öncesi iyi gelebilir.

Çalışmalarımla ilgili olumlu-olumsuz düşüncelerinizi bildirmeniz daha kaliteli ürünler ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

Not:Yapılan çalışmalar ve harcanan saatler karşılığında bir teşekkür ve duayı çok görmeyin lütfen

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Last edited by Sir William; 07.10.2014 at 20:56.

Re: Ortaokul Sunshine 7 Unit 2 Biographies exe by Sir William

paylaşım içim çok teşekkürler emeklerinize sağlık

Quote Originally Posted by ing05 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    paylaşım içim çok teşekkürler emeklerinize sağlık
    iyi günlerde kullanın hocam.

thanks

ellerine sağlık değerli hocam

Quote Originally Posted by modjo_mad [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    ellerine sağlık değerli hocam
    sağolun hocam iyi günlerde kullanın inşallah.

walla hocam süpersiniz tek kelimeyle!

Quote Originally Posted by ylzhkn [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    walla hocam süpersiniz tek kelimeyle!
    eyvallah teşekkürler.beğenmenize sevindim.iyi çalışmalar

kuru teşekkür yetmez ama gene de etmek lazım ellerine sağlık üstadım allah işini gücünü rast getire

Quote Originally Posted by ultraslan33 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    kuru teşekkür yetmez ama gene de etmek lazım ellerine sağlık üstadım allah işini gücünü rast getire
    eyvallah amin hepimizin.emeğe saygı duyan ve saygısını ifade edenlere teşekkürler.

Page 1 of 4 123 ... LastLast