Results 1 to 5 of 5
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Bir Teşekkürü Çok Görmeyelim Lütfen

Merhaba değerli dostlar,
    Forumumuzda çok ciddi emekler ve saatler harcanarak hazırlanan özgün çalışmalar bulunmakta. Bu materyalleri hazırlayan arkadaşlarımızın emeklerine ve gayretlerine bir teşekkürü çok görmeyelim lütfen. Birkaç saniyede yazabileceğimiz bir teşekkür mesajı, teşekkür butonuna tek tıklama veya konudaki Like butonunu kullanmak ile emek sahibi arkadaşlarımızın daha da motive olmasını sağlayabiliriz. Bu konuda sizlerden desteğinizi beklediğimi belirtmek istiyorum arkadaşlar. Zaman ayırıp okuduğunuz içinse teşekkür ediyorum.

Re: Bir Teşekkürü Çok Görmeyelim Lütfen

Hislerime tercüman oldunuz sayın adminim. Teşekkürler...

Blog Entries
    6

Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Hislerime tercüman oldunuz sayın adminim. Teşekkürler...
    Ne demek Fatih hocam. Üyelerimizin de desteğiyle eminim çok daha güzel materyaller arka arkaya gelecektir. Bir teşekkür bazen çok farklı kapıların açılmasına vesile olacaktır. Buna yürekten inanıyorum

Ben bu sitede bulunan arkadaşlarımızın, o bilince sahip olduklarını düşünüyorum

Daha önce bilinen başka bir sitede de paylaşım yapmışlığım olmuştu, paylaşımı indiren kişi sayısı 500leri geçerken teşekkür mesajı yazan hiç yoktu, teşekkür butonuna tıklama sayısı ise 50yi bile bulmuyordu...

burada ise tam tersi, arkadaşlardan her paylaşımıma güzel yorumlar alıyorum

Blog Entries
    6

Quote Originally Posted by mystery_sea [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Ben bu sitede bulunan arkadaşlarımızın, o bilince sahip olduklarını düşünüyorum

Daha önce bilinen başka bir sitede de paylaşım yapmışlığım olmuştu, paylaşımı indiren kişi sayısı 500leri geçerken teşekkür mesajı yazan hiç yoktu, teşekkür butonuna tıklama sayısı ise 50yi bile bulmuyordu...

burada ise tam tersi, arkadaşlardan her paylaşımıma güzel yorumlar alıyorum
    Ben zaten üyelerimiz bunu yapmıyor demiyorum hocam. Sadece bu konu önemli bir konu ve paylaşımda bulunanların motivasyonunu etkiliyor. Bu konuyu gözardı etmeyelim demek istiyorum.