Results 1 to 6 of 6

2 ve 3lerde sınav

2. ve 3. sınıflarda ingilizce sınavı yapıyor muyuz?yoksa başka tür değerlendirmeleri mi kulllanıyoruz?sınav yapılmıyor diye duydum ama emin olamadım.

Re: 2 ve 3lerde sınav

evet hocam,ilkokul 2-3 de sınav yok sene sonunda genel bir tekrar egzersizleri hazırlıyorum boyama ağırlıklı ,o sekilde ve sınıf ici durumlarına gore not verdim

hocam ben ilk kez ilkokullara giriyorum.acaba bi form falan var mı değrlendirme için?egzersizleri nasıl yaptırıyorsunuz;?yani normal ders esnasında çocuklar birlikte mi yapıyorlar yoksa her öğrenci kendisi mi yapıyor?kafam çok karıştı özellikle 3lerde kaynak kitaplara bakıyorum resmen dilbilgisi vermiş ama ders kitabında dilbilgisi adına bir şey yok.yani belli kalıplar var ama onları kazanım olarak vermemiş sanırım.elinizde 2 ve 3 lerle ilgili dökumanlar varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Quote Originally Posted by sibelay [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hocam ben ilk kez ilkokullara giriyorum.acaba bi form falan var mı değrlendirme için?egzersizleri nasıl yaptırıyorsunuz;?yani normal ders esnasında çocuklar birlikte mi yapıyorlar yoksa her öğrenci kendisi mi yapıyor?kafam çok karıştı özellikle 3lerde kaynak kitaplara bakıyorum resmen dilbilgisi vermiş ama ders kitabında dilbilgisi adına bir şey yok.yani belli kalıplar var ama onları kazanım olarak vermemiş sanırım.elinizde 2 ve 3 lerle ilgili dökumanlar varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
    hocam ben önümüzdeki haftadan itibaren ünite çalışmalarıma başlıyorum, beni takip edin

tamam hocam sağ olun en yakın takipçilerinizden biri olacağım

2 ve 3lerde nasıl bir değerlendirme yapacaksınız e-okula girerken. paylaşırsanız sevinirim.