Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Ortaokul Sunshine 7 Unit 1 Appearance And Personality exe by sir william

7.sınıfların ilk ünitesini hazırladım.İnşallah sizler ve öğrencileriniz için faydalı olur.Olumlu-olumsuz fikir ve önerilerinizi söylerseniz memnun olurum.

Bu sene Panenka hocam 6.ve 8.sınıfların sunularını hazırlıyor.Zaten geçen seneden 5.sınıfların sunuları da mevcut. Panenka hocam onları da hazırlamıştı sağolsun.Bende bu sene 7.sınıfları hazırliyim dedim.Bu tip çalışmalar uzun bir süreçten sonra ortaya konduğu için bir teşekkürü çok görmezseniz seviniriz.Dosya her yerde açılması için exe haline getirildi.Ünite başlangıcında ney ile bir parça ekledim.Öğrencilere dinleterek derse başlamanız daha iyi olacaktır inşallah.

Bilgisayarınızda Office 2010 yüklüyse daha iyi izlersiniz eğer mevcut değilse Microsoft sitesinden powerpoint viewer indirip izleyiniz.

Sayfa altlarında ya da üstlerinde bulunan "Kuba Eğitim ve Yardımlaşma Derneği" logosuna tıklayarak ana ekrana gidebilirsiniz.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Last edited by Sir William; 08.10.2014 at 23:59.

Re: Ortaokul Sunshine 7 Unit 1 Appearance And Personality exe by sir william

sadece kendi öğrencilerinizde değil bizim öğrencilerimizde de emeğiniz var hocam..onlar adınada çok teşekkürler!

Quote Originally Posted by ylzhkn [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    sadece kendi öğrencilerinizde değil bizim öğrencilerimizde de emeğiniz var hocam..onlar adınada çok teşekkürler!
    faydalı oluyorsa çalışmalarımız bizim için bu yeter hocam.güle güle kullanın inşallah.

Teşekkürler... Bir aksilik olmazsa söz konusu sınıfları hazırlamaya devam.

Teşekkürü çok görmek ne demek Süleyman Hocam. Allah gönlünüze göre versin değerli öğretmenim. Yapılan paylaşımlar arasında emin olun ki exe en iyisi. Tekrar Allah hem sizden hemden Fatih hocamdan razı olsun...
    Last edited by faith33; 14.09.2014 at 16:45.

Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Teşekkürler... Bir aksilik olmazsa söz konusu sınıfları hazırlamaya devam.
    inşallah bir aksilik olmaz hocam

- - - Updated - - -

Quote Originally Posted by faith33 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Teşekkürü çok görmek ne demek Süleyman Hocam. Allah gönlünüze göre versin değerli öğretmenim. Yapılan paylaşımlar arasında emin olun ki exe en iyisi. Tekrar Allah hem sizden hemden Fatih hocamdan razı olsun...
    Amin Allah razı olsun hocam sağolun.Güle güle kullanın.

Hocam çok teşekkürler. Ben de hazırlama niyetine girmiştim ama teknik açıdan beni aştı bu iş. Ne diyeyim Allah razı olsun, gerçekten ilaç gibi geldi.

Allah razı olsun hocam.. teşekkür ederim

Quote Originally Posted by bilgen [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Hocam çok teşekkürler. Ben de hazırlama niyetine girmiştim ama teknik açıdan beni aştı bu iş. Ne diyeyim Allah razı olsun, gerçekten ilaç gibi geldi.
    Amin hocam güle güle kullanın inşallah

- - - Updated - - -

Quote Originally Posted by ZEHRA CAGLAYAN [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Allah razı olsun hocam.. teşekkür ederim
    Amin hepimizden inşallah.İyi günlerde kullanın.

Emeğinize sağlık. Çok teşekkürler

Page 1 of 4 123 ... LastLast