Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35

Re: Ortaokul Sunshine 7 Unit 1 Appearance And Personality exe by sir william

Emeğinize sağlık cook tesekkurler....

Quote Originally Posted by david [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    çok teşekkürler.. emeğinize sağlık hocam..
    güle güle kullanın

- - - Updated - - -

Quote Originally Posted by roti_s [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    bu sunular olmasa ne yapardım bilemiyorum..emeğinize sağlık işimizi o kadar kolaylaştırdınız ki..çok teşekkürler..
    iyi günlerde kullanın faydalı olduğunu bilmem mutluluk verici.

- - - Updated - - -

Quote Originally Posted by gülaynaz [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    cook tesekkürler sayın hocam emeğinize sağlık
    rica ederim güle güle kullanın

- - - Updated - - -

Quote Originally Posted by nurgul [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Emeğinize sağlık cook tesekkurler....
    sağolun iyi günlerde kullanın hocam

Öncelikle emeğinize sağlık..
    Diğer ünitelerde gelecek mi hocam..
    saygılar

Quote Originally Posted by okey50 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Öncelikle emeğinize sağlık..
    Diğer ünitelerde gelecek mi hocam..
    saygılar
    güle güle kullanın.
    evet hocam 7.sınıfların tüm ünitelerini hazırlamayı düşünüyorum bir aksilik olmazsa.

Hocam çok teşekkür ederim, bizim okula çocukların workbook geldi ders kitabı gelmedi derslere başladım ne yapacağım diye kara kara düşünürken yetiştiniz çok sagolun emeğinize sağlık

EmeĞİnİz İçİn çok teŞekkürler öok faydali oluyor bu çaliŞmalar.

Quote Originally Posted by özgetütüncü [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Hocam çok teşekkür ederim, bizim okula çocukların workbook geldi ders kitabı gelmedi derslere başladım ne yapacağım diye kara kara düşünürken yetiştiniz çok sagolun emeğinize sağlık
    iyi günlerde kullanın sayın hocam.faydalı olması beni mutlu etti.

- - - Updated - - -

Quote Originally Posted by emidnz [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    EmeĞİnİz İçİn çok teŞekkürler öok faydali oluyor bu çaliŞmalar.
    güle güle kullanın.

malesef meb interneti ile açamadım hocam. nedir bu sansürden çektiğimiz yaf.

Ellerinize saglik..........

Hocam linkte bir sorun var sanırım

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast