Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Re: 2. Sınıfın Genel Tekrarı

Teşekkürler, çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

çok güzel ve kapsamlı olmuş Gizem hocam.Teşekkür ederim.

hocam teşekkürler.

Teşekkürler hocam.

gizem hocam ilk kez 2 ve 3 lere gireceğim.yardımlarınıza çoooook ihtiyacım var.bugün ilk kez 2lere girdim inanın ne yapacağımı bilemedim neler almaları gerektiğini tahtaya yazdım çocuklar doğru düzgün yazamadılar bile.sonra kendim küçük kağıtlara yazıp yazamayanlara dağıttım.sanırım çok zorlanacağım. 8lerimi 7lerimi 6larımı özledim bugünbir de siz kaynak kitap aldırıyor musunuz 2 ve 3lere.bu okula yeni geldim.bütün sınıf öğretmenleri ve bir ingilizce öğretmeni daha var kaynak kitap aldırıyorlar.ne yapsam bilemedim.neleri nasıl işliyorsunuz,sınıfta otoriteyi nasıl sağlıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim.ortaokullara o o kadar alışmışım ki çocuklara nasıl yaklaşacağımı bile bilemedim bugün

çok teşekkürler gizem hocam..

Quote Originally Posted by mystery_sea [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    3. sınıflarımla ilk haftaki dersimde geçen yıl öğrettiklerimin genel tekrarını yapmak üzere neredeyse işlediğimiz tüm kelimeleri içeren resimli bir test sunusu hazırladım umarım kuzucuklar fazla unutmadan gelmişlerdir

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    tesekkurleer

Quote Originally Posted by mystery_sea [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    3. sınıflarımla ilk haftaki dersimde geçen yıl öğrettiklerimin genel tekrarını yapmak üzere neredeyse işlediğimiz tüm kelimeleri içeren resimli bir test sunusu hazırladım umarım kuzucuklar fazla unutmadan gelmişlerdir

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    geçen sene like'lamışım..bir daha like'lıyorum..çok güzel bir çalışma.hakkınızı helal edin.indirip teşekkür etmeyi unuttuklarım olabilir.o kadar çok ki..sağolun

Page 2 of 2 FirstFirst 12