Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

2014-2015 İlkokul Yıllık Çalışma Programı (Zümre tutanağı yerine)

26/07/2014 tarih ve 29072 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği Madde 35'e göre eğer okulunuzda tek iseniz zümre tutanağı yapmanıza gerek yoktur, fakat bunun yerine bir çalışma programı hazırlamamız gerekmektedir.

Az önce kendi hazırladığım İngilizce Dersi Yıllık Çalışma Programı güle güle kullanın

Madde 35 - (2) : Aynı sınıfı okutan bir sınıf öğretmeni veya aynı dersi okutan yalnızca bir alan öğretmeni olması durumunda zümre öğretmenler kurulu toplantısı yapılmaz. Ancak bu öğretmenler kurul kapsamında yapacakları çalışmalara yıllık çalışma programında yer verirler.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Re: 2014-2015 İlkokul Yıllık Çalışma Programı (Zümre tutanağı yerine)

emeğinize sağlık sayın hocam

emeğinize sağlık çok teşekkürler

teşekkür ederim hocam, elinize sağlık

Emeğinize sağlık hocam.Çok teşekkürler paylaşımınız için.

Newbie teacher bjk's Avatar

Paylaşım için teşekkürler, emeğinize sağlık hocam

elinize sağlık teşekkür ederiz hocam

çok teşekkürler öğretmenim

gizem hocam öncelikle ellerinize kollarınıza sağlık. 11/09/2014 50. Yıl Chrysler İlkokulu İngilizce İlçe Zümresi diye birşeyden bahsetmişsiniz şu durumu karışık olan 4. sınıflarda ders işlenişini yazarken, bu nedir? yani kaynak alınmış ama resmi bir şey mi ki? müfettişler soracak o yüzden açıklama istedim yanlış anlamayın. böyle karar alınırken bir okulun yaptığı uygulama uygun bulunup kendi planınızda da uygulamaya karar verdiğiniz birşey mi? çok sordum galiba ama müfettişlere bu yıl tam donanımlı olmaya kararlıyım derse giremedikleri için bunları kurcalayacaklar çünkü

Quote Originally Posted by elifmtn [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    gizem hocam öncelikle ellerinize kollarınıza sağlık. 11/09/2014 50. Yıl Chrysler İlkokulu İngilizce İlçe Zümresi diye birşeyden bahsetmişsiniz şu durumu karışık olan 4. sınıflarda ders işlenişini yazarken, bu nedir? yani kaynak alınmış ama resmi bir şey mi ki? müfettişler soracak o yüzden açıklama istedim yanlış anlamayın. böyle karar alınırken bir okulun yaptığı uygulama uygun bulunup kendi planınızda da uygulamaya karar verdiğiniz birşey mi? çok sordum galiba ama müfettişlere bu yıl tam donanımlı olmaya kararlıyım derse giremedikleri için bunları kurcalayacaklar çünkü
    özel mesaj gönderdim

Page 1 of 3 123 LastLast