Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 67
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

ELT Planet Üyeleri Burada Kendilerini Tanıtıyorlar

Merhaba arkadaşlar,
    Sanırım üyelerimizle tanışacağımız başlığı açmanın zamanı geldi. Bu başlık altında kısaca kendinizden, çalışmalarınızdan ve ELT Planet'la nasıl tanıştığınızdan bahsederek bizlere kendinizi takdim edebilirsiniz. Açılış benden gelsin
    Adım Nurullah. Sakarya'da ingilizce öğretmeniyim. 2002 yılından beri mesleğin içindeyim. İnsanlara faydalı olmak adına imkanlarım ölçüsünde İngilizce üzerine birşeyler yapmaktan büyük keyif alıyorum. Çocukluk yıllarında en büyük hayalim bilgisayar mühendisi olmaktı. Fakat bir şekilde ingilizce öğretmeni oldum Bilgisayara olan ilgim ise her geçen gün artarak devam ediyor. Sizlerle aynı ortamı paylaşıyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Hep birlikte nice güzellikleri bu sayfalar aracılığıyla paylaşırız inş. Şimdilik aklıma gelenler bunlar Yeni detaylar gelirse bu mesajımı yeniden düzenlerim
    Söz sırası artık sizlerde değerli arkadaşlarım

Adım Hakan
    Eltcamp ile çıktığımız yolda Nurullah hocam ile ingilizce materyal paylaşımı konusunda uzun yollar aldık.
    Odtü İngilizce Öğretmenliği mezunuyum ve Çorlu'da Anadolu Lisesinde çalışıyorum.

Ben de Fatih. Proje ile herhangi bir bağlantım yok. Fatih projesi okulumuza henüz uğramadı ne zaman uğrayacağını bilen de yok.
    Hacettepe Üniversitesi'nin ilk (1988) İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Zamanının en iyi akademisyenlerinden ders aldığım için son derece şanslıydım.
    Ne yazık ki (ilginç ve veli tipleri nedeniyle öyle dedim) İstanbul'da öğretmenlik yapıyorum. Üniversite hariç, her okul çeşidinde öğretmenlik yaptım. Her türlü öğrenci profili ile çalıştım. En zeki öğrenci grubundan en dışlanmışlara kadar hepsine elimden geldiğince faydalı olamaya çalışıyorum. Bulunduğum okula iki yıl önce geldim. İlk yıl tüm sınıflarımda şahsi projeksiyonumu ve perdemi kullandım. Her şey başkalarından bekleniyordu; geçen sene o işi de ikna yoluyla hallettim.
    Çalışmalarım genelde özgündür. Paylaşmaktan keyif alırım. Ancak uzun uğraşlar sonucu hazırlanan çalışmalara teşekkür yazmayı bile çok görenler nedeniyle paylaşım şevkim yavaş yavaş kaybolmaya başladı. 2014-2015 yılında bir aksilik olmazsa 6'lara ve 8'lere ders vereceğim.
    2017'de emekli olmayı planlıyorum. Belki o zaman üniversitede çalışmaya başlarım.
    Last edited by panenka; 11.07.2014 at 23:53.

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by HaKaN [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Adım Hakan
    Eltcamp ile çıktığımız yolda Nurullah hocam ile ingilizce materyal paylaşımı konusunda uzun yollar aldık.
    Odtü İngilizce Öğretmenliği mezunuyum ve Çorlu'da Anadolu Lisesinde çalışıyorum.
    Hakan hocam sizinle bir kez daha aynı kulvarda yol alıyor olmak ne güzel. Yine sitenin ilk üyeleri arasındaki yerinizi aldınız. Hoşgeldiniz diyorum

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Ben de Fatih. Proje ile herhangi bir bağlantım yok. Fatih projesi okulumuza henüz uğramadı ne zaman uğrayacağını bilen de yok.
    Ne yazık ki (ilginç ve veli tipleri nedeniyle öyle dedim) İstanbul'da öğretmenlik yapıyorum. Üniversite hariç, her okul çeşidinde öğretmenlik yaptım. Her türlü öğrenci profili ile çalıştım. En zeki öğrenci grubundan en dışlanmışlara kadar hepsine elimden geldiğince faydalı olamaya çalışıyorum. Bulunduğum okula iki yıl önce geldim. İlk yıl tüm sınıflarımda şahsi projeksiyonumu ve perdemi kullandım. Her şey başkalarından bekleniyordu; geçen sene o işi de ikna yoluyla hallettim.
    Çalışmalarım genelde özgündür. Paylaşmaktan keyif alırım. Ancak uzun uğraşlar sonucu hazırlanan çalışmalara teşekkür yazmayı bile çok görenler nedeniyle paylaşım şevkim yavaş yavaş kaybolmaya başladı. 2014-2015 yılında bir aksilik olmazsa 6'lara ve 8'lere ders vereceğim.
    2017'de emekli olmayı planlıyorum. Belki o zaman üniversitede çalışmaya başlarım.
    değerli panenka hocam yani Fatih hocam. Sizin gibi içten ve üretmeyi seven bir meslektaşımla ve değerli büyüğümle aynı ortamda olmaktan dolayı çok mutluyum. Şehirlerimiz farklı olsa da burada yazdıklarınızda ve satır aralarındaki samimiyetinizde sanki hep karşımızda gibisiniz. Binlerce öğrenci sizin ürettiklerinizi izleyerek ve kullanarak kendisini geliştiriyor. Bu sene üreteceğiniz materyalleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Aramıza tekrar hoşgeldiniz diyorum.

Teşekkürler sayın adminim. Hep beraber ileriye ve daha iyiye...

Blog Entries
    6
    İnşallah sayın hocam. Birlikten kuvvet doğar diye boşuna dememiş atalarımız. Ben de size videolarımla eşlik edeceğim Ürettiğim tüm dersleri burada paylaşacağım.Şu aralar ürettiğim tek materyal bu çünkü

Newbie
    siteye ve foruma kavuşmak güzel oldu , sanırım 9 - 10 sene oldu sitenin ilk kuruluşu daha dün gibi aklımda orta sıralardaki üyelerdendim o zamanlar , yine teknik sıkıntılar olabiliyordu o zamanda ve üstesinden gelinmişti. Umarım tekrar her şey eskisinden daha da güzel olur , birlikte daha da güzel ve başarılı işlere imza atabilmek ümidiyle ...
    Adana'dan selamlar sevgiler ...

Adım Zafer.Eski sitede kullanıcı adım TRZafer'di bu sefer bu kullanıcı adıyla yola devam etme kararı aldım 2005 yılı Anadolu Üniversitesi AÖF İngilizce öğretmenliği mezunuyum - diğer adıyla İÖLP mezunuyum.2012 Şubat'dan beri Batman'da görev yapmaktayım.Yarışmacı arkadaşlara başarılar

Selam.Ben de sitenin ilk kurulduğu günlerden beri üyesiyim. Eski kullanıcı adım keskino78'di. 2001 yılında göreve başladım. Konyada görev yapıyorum. Herhese selam ve sevgiler.

Page 1 of 7 123 ... LastLast