Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 67
    Tüm arkadaşlar, hepinizi tekrar eltplanet çatısı altında görmek güzel, hepiniz hoşgeldiniz

Hey, bensiz olmaz bensiz olmaz Faila, Bolu Bilen bilir, ELT planet'ın yazarı, azıcık şımarığı bol bol organizatörü Harici bellğim yapılır yapılmaz tüm dosyalarımı yeniden yükleyeceğim, az biraz tatil rehavetim var da
    Yine yeniden burdayım; çok özlemekten ölünür mü doktor?

Maş.forumumuz değerli arkadaşların gelişiyle tekrar canlanıyor ne güzel özlenen tablo evet ben de eltcamp.den beri bu ailenin üyesi hegira..2003 Atatürk Üniversitesi mezunuyum.Mesleğe başladığımdan beri siteden edindiğim sayısız materyallerle derslerimiz daha dolu dolu,daha eğlenceli geçti hep.Bu güzel aileye ne kadar teşekkür etsem azdır...Tekrar sizlerle buluşmanın büyük mutluluğu içersinde ben de herkese yeni sitemize yeniden hoşgeldiniz diyorum.Hep birlikte daha güzel günlere inş.İyi ki varsınız Değerli ELTPLANET Ailesi.

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6
    ELT Planet'ın hareketli ve kıdemli üyeleri tek tek aramıza katılıyorlar. Hepinize tekrardan aramıza hoşgeldiniz. Aileniz sizleri özledi bilesiniz

Re: ELT Planet Üyeleri Burada Kendilerini Tanıtıyorlar

Merhabalar arkadaşlar,
    Davut ben. Memleketim Bursa. Meslekte 6. yılım. Bursa, Bayburt, Kütahya'da çalıştım ve şu an Eskişehir'de görev yapıyorum. Okulumuz taşımalı olduğundan ve ek binası da olmadığından ilk ve ortaokul bir arada şu anda ve tüm ders yükü bende. Okulda tek İngilizce öğretmeniyim. Mini mini birler hariç tüm kademelere derse giriyorum. Elt planet ile yanlış hatırlamıyorsam staj zamanı tanışmıştım 2008 gibi. Siteyi beğenerek takip ediyorum, materyal üreten hocalarıma da can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Sitede sorun olduğunda eksikliğini epey hissedenlerdenim. Elektronik ortamda materyal hazırlama konusunda üretken değilim, doktora derslerimden dolayı fazla boş vaktim olmuyor. Mesleğin ilk yıllarında genellikle poster ve karton malzemeler üretmiştim. Burada paylaşılan özellikle kitap sunuları çok işe yarıyor. Güzel paylaşımlar ve sitenin yeniden kurulması çok sevindirici. Nurullah hocama ve tüm paylaşımda bulunanlara tekrar tekrar teker teker teşekkürlerimi sunarım, Allah hepinizden razı olsun.. Öğrencilerimizin de dualarını alıyorsunuz..

Blog Entries
    6

Quote Originally Posted by david [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Merhabalar arkadaşlar,
    Davut ben. Memleketim Bursa. Meslekte 6. yılım. Bursa, Bayburt, Kütahya'da çalıştım ve şu an Eskişehir'de görev yapıyorum. Okulumuz taşımalı olduğundan ve ek binası da olmadığından ilk ve ortaokul bir arada şu anda ve tüm ders yükü bende. Okulda tek İngilizce öğretmeniyim. Mini mini birler hariç tüm kademelere derse giriyorum. Elt planet ile yanlış hatırlamıyorsam staj zamanı tanışmıştım 2008 gibi. Siteyi beğenerek takip ediyorum, materyal üreten hocalarıma da can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Sitede sorun olduğunda eksikliğini epey hissedenlerdenim. Elektronik ortamda materyal hazırlama konusunda üretken değilim, doktora derslerimden dolayı fazla boş vaktim olmuyor. Mesleğin ilk yıllarında genellikle poster ve karton malzemeler üretmiştim. Burada paylaşılan özellikle kitap sunuları çok işe yarıyor. Güzel paylaşımlar ve sitenin yeniden kurulması çok sevindirici. Nurullah hocama ve tüm paylaşımda bulunanlara tekrar tekrar teker teker teşekkürlerimi sunarım, Allah hepinizden razı olsun.. Öğrencilerimizin de dualarını alıyorsunuz..
    Merhabalar Davut hocam. Aramıza tekrardan hoşgeldiniz diyorum. Sizler gibi ELT Planet'a gönülden bağlı meslektaşlarımızla birlikte site içeriğimiz ve diğer paylaşımlarımlarımızla sitemizi eskisinden daha güçlü hale getireceğimize inanıyorum. Tüm sözleriniz içinse ayrıca teşekkür ediyorum

Newbie

Tekrar merhaba ve yaşasın ELT Planet hayata dönmüş!
    Pınar ben, aslen Trakyalıyım ama 2006 dan beri Muğla-Fethiye'de görev yapıyorum. 2003 9 Eylül Üniversitesi mezunuyum.Ağırlıklı İngilizce eğitimi almaya karar verip haftada 13 saat ingilizce eğitimi vereceğim 5.sınıflara neler yapacağımı kara kara düşünürken, sitenin tekrar aktif olduğunu keşfedip belki de en çok sevinenlerdenim.Bu arada "bargliya" olarak kullandığım nickname'i "lilith" olarak değiştirdim,umarım sıkıntı olmaz...Hepimize kolay gelsin.

Blog Entries
    6

Quote Originally Posted by lilith [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Tekrar merhaba ve yaşasın ELT Planet hayata dönmüş!
    Pınar ben, aslen Trakyalıyım ama 2006 dan beri Muğla-Fethiye'de görev yapıyorum. 2003 9 Eylül Üniversitesi mezunuyum.Ağırlıklı İngilizce eğitimi almaya karar verip haftada 13 saat ingilizce eğitimi vereceğim 5.sınıflara neler yapacağımı kara kara düşünürken, sitenin tekrar aktif olduğunu keşfedip belki de en çok sevinenlerdenim.Bu arada "bargliya" olarak kullandığım nickname'i "lilith" olarak değiştirdim,umarım sıkıntı olmaz...Hepimize kolay gelsin.
    Merhabalar Pınar hocam. Sizi tekrar aramızda görmek ne güzel. Biz sizi bargliya nickiyle görmeye alıştık. Bu nickinize de alışırız artık. Ağırlıklı ingilizce eğitimi alacak sınıflarınızla ilgili açacağınız konulara elimizden geldiğince yanıtlar vermeye çalışırız. Ailemize hoşgeldiniz diyorum

Sayın zümrelerim hepinize merhabalar Ben Yasemin meslekte dördüncü yılım olacak Adıyaman'da ilkokulda çalışıyorum, Hatay Mustafa Kemal Üni. 2011 mezunuyum-yeni sayılırım Bu güzel siteyle geçen sene tanıştım ve çok sık ziyaretinde bulundum faydalandım tekrar açılmasına çok çok sevindim, böyle üretken arkadaşlarla tekrar beraber olma fırsatı çok hoş umarım ben de bir gün katkıda bulunurum

Merhaba ben İlknur, Balıkesirliyim ve yine Balıkesir de bir ilkokulda çalışıyorum küçüklerle çalışmayı çok seviyorum Anadolu Üniversitesi AÖF İÖLP 2005 mezunuyum. 2005 yılından beri meb de çalışıyorum. Bu güzel sitenin üyesi olmak mutluluk verici ve de boooool ilham verici

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast