Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 67 of 67
    Newbie

Re: ELT Planet Üyeleri Burada Kendilerini Tanıtıyorlar

Merhabalar arkadaşlar
    ben daha önce de sitenize üyeydim fakat uzun süredir kullanmadığım için yeni üyelik açmak zorunda kaldım.2014'te Van'da göreve başladım.İÖLP mezunlarından biri de benim

Ben de Ferhat Yalçın. Akdeniz Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmenliği dördüncü sınıf öğrencisiyim. Lisedeyken HaKaN hocamızın öğrencisiydim. Sanırım siteye üçüncü kez üye oluyorum, umarım sorunlar temelli halledilir de bütün İngilizce öğretmenleri bu forumda işlerine yarayacak birşeyler bulabilirler.

merhabalar.. aradan bayağı zaman geçmiş.. siteyi tekrar bulmak güzel umarım bir daha kaybetmeyiz

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Hoşgeldiniz arkadaşlar. Yeni üyelerimizi de tanıyabilir miyiz

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Yeni üyelerimizi tanımaya devam edelim mi? Bence iyi olur. Konuyu hareketlendirme zamanı geldi dostlar...

Sosyal medyanın yoğunluğu nedeniyle forumlar kan kaybetti ama inanın buranın sıcaklığı hiçbir yerde yok. Her şey derli toplu.

Aşağıdaki yazı ilk sayfadan alıntıdır.

Ben de Fatih. Proje ile herhangi bir bağlantım yok. Fatih projesi okulumuza henüz uğramadı ne zaman uğrayacağını bilen de yok.
    Hacettepe Üniversitesi'nin ilk (1988) İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Zamanının en iyi akademisyenlerinden ders aldığım için son derece şanslıydım.
    Ne yazık ki (ilginç ve veli tipleri nedeniyle öyle dedim) İstanbul'da öğretmenlik yapıyorum. Üniversite hariç, her okul çeşidinde öğretmenlik yaptım. Her türlü öğrenci profili ile çalıştım. En zeki öğrenci grubundan en dışlanmışlara kadar hepsine elimden geldiğince faydalı olamaya çalışıyorum. Bulunduğum okula iki yıl önce geldim. İlk yıl tüm sınıflarımda şahsi projeksiyonumu ve perdemi kullandım. Her şey başkalarından bekleniyordu; geçen sene o işi de ikna yoluyla hallettim.
    Çalışmalarım genelde özgündür. Paylaşmaktan keyif alırım. Ancak uzun uğraşlar sonucu hazırlanan çalışmalara teşekkür yazmayı bile çok görenler nedeniyle paylaşım şevkim yavaş yavaş kaybolmaya başladı. 2014-2015 yılında bir aksilik olmazsa 6'lara ve 8'lere ders vereceğim.
    2017'de emekli olmayı planlıyorum. Belki o zaman üniversitede çalışmaya başlarım.

2017'de proje lisesinde çalışmaya davet edildim o nedenle emekli olamadım. Kısmetse bu yıl emekli olmayı planlıyorum. 2019-2020'de ortaokul 5 ve lise 11-12lere derse gireceğim söylendi.

Öğretmenliğin yanında yeminli tercümanlık, editörlük ve soru yazarlığı yapıyorum. Editörlük ve yazarlık işini sevgili dostum jeepers hocam ile beraber karşılıklı yapıyoruz. Geçen sene 2018-2019 yılı için, Ezel Ballı hocamızın isteği ile Arı publishing yayınlarını edit ettik. 2019-2020 için Türkiye'nin seçkin yayınevlerinden TEAM elt publishing yayınlarının bir çoğunu edit ettik etmeye de devam ediyoruz. 6. sınıf için tamamı LGS'ye uyumlu seviyesi orta ve üstü olan yeni nesil sorularla Ahead with English 6 Testbooklet yazdık. Borealis yayıncılıktan 7. sınıf Testbook yazdık, 8ler için sorular yazdık. Aynı yayınevine deneme soruları yazıyoruz.

Herkese iyi bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

ingilizce dev arşiv

SPOKEN ENGLİSH, YDS İNGİLİZCESİ, YDT İNGİLİZCESİ, İLKÖĞRETİM İNGİLİZCESİNE AİT DEV BİR ARŞİVİM VAR. İLGİLENEN ARKADAŞLAR LİNKE TIKLASIN.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567