Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 67

Re: ELT Planet Üyeleri Burada Kendilerini Tanıtıyorlar

Quote Originally Posted by nurdilek [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hoş bulduk balıkesire gelirseniz tanışmak isterim Gizem hocam
    yaz tatilimi balıkesirde geçiriyorum hocam siz neresindesiniz? merkez mi? ilçe mi?

Quote Originally Posted by mystery_sea [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    yaz tatilimi balıkesirde geçiriyorum hocam siz neresindesiniz? merkez mi? ilçe mi?
    merkezdeyim geldiğiniz de beklerim zaten size büyük teşekkür borcum var geçen yıl cankurtaranım oldunuz görüşürüz inşallah

Selam, değerli arkadaşlarım. Öncelikle bu sitenin kuruluşunda ve zenginleştirilmesinde emeği geçen tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Benim ismim Yusuf Yeşiloğlu. Hatay, Antakya'da bir ortaokulda çalışıyorum. 1983yılından beri İngilizce öğretmeni olarak hizmet etmeye çalışıyorum. Halen kendimi enerji dolu hissediyorum ve bu yüzden de hizmet etmeye devam ediyorum. Sizin gibi hizmet etmeyi seven değerli insanlarla tanışmaktan son derece mutluyum. herkese onurlu ve başarılı bir eğitim yılı diliyorum.

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Quote Originally Posted by yyesil3 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Selam, değerli arkadaşlarım. Öncelikle bu sitenin kuruluşunda ve zenginleştirilmesinde emeği geçen tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Benim ismim Yusuf Yeşiloğlu. Hatay, Antakya'da bir ortaokulda çalışıyorum. 1983yılından beri İngilizce öğretmeni olarak hizmet etmeye çalışıyorum. Halen kendimi enerji dolu hissediyorum ve bu yüzden de hizmet etmeye devam ediyorum. Sizin gibi hizmet etmeyi seven değerli insanlarla tanışmaktan son derece mutluyum. herkese onurlu ve başarılı bir eğitim yılı diliyorum.
    Aramıza hoşgeldiniz Yusuf hocam. Hep birlikte bu güzel ortamı daha da güzelleştireceğiz inş.

Merhabalar,
    Ben ibrahim. Siz, birbirinden değerli hocalarımın arasına katıldığım için çok mutluyum. Özel bir okulda çalışıyorum. Öğretmenliğe yeni başladım. Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Bizleri burada buluşturan Hocam'a teşekkür ederim.

Blog Entries
    6

Quote Originally Posted by Rock [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Merhabalar,
    Ben ibrahim. Siz, birbirinden değerli hocalarımın arasına katıldığım için çok mutluyum. Özel bir okulda çalışıyorum. Öğretmenliğe yeni başladım. Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var. Bizleri burada buluşturan Hocam'a teşekkür ederim.
    Merhabalar İbrahim hocam,
    ELT Planet yılların dostluklarını barındıran bir sitedir. Burada birçok sorunuza yanıtlar bulabileceksiniz. Ayrıca birçok materyalden faydalanabilir veya bizlerle materyallerinizi paylaşarak daha geniş kitlelerinde faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Ailemize hoşgeldiniz diyorum

Yeniden Merhabalar ELT Planet ailesi,
    Uzun bir aradan sonra ELT Planetimize kavuşmak insana güven veriyor. Ara ara hep takip ediyordum, bugün farkettim yeniden açıldığını. Ohh iyi ki de açıldı. Ben Öznur, 2004 Gazi Üni. mezunuyum, Şu anda Ankara-Beypazarı'da görev yapıyorum. Bir süre izinliyim. ELT Planet'te paylaşımlarda bulunmak, paylaşımcı arkadaşların paylaşımlarından yararlanmak öğretmeyi zevkli hale getiriyor. Bu anlamda herkese emekleriiçin teşekkür ediyorum. Umarım sorunsuz devam ederiz paylaşmaya. Live Long ELT Planet! diyor tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. )
    Last edited by ^^BuTTeRfLy^^; 16.10.2014 at 12:49.

merhaba hocalarım ) acaba açılmışmıdır diye bir baktım ki evet sitemize kavuşmuşuz çok şükür.betül ben.2012 eylülden bu yana inegölde görev yapıyorum.paü ingiliz dili ve edb. mezunuyum.sitenin tüm kurucu hocaları başta olmak üzere katkı sağlayan herkese teşekkürler..inşallah hep beraber verimli ve güzel bir yıl geçiririz

Blog Entries
    6

Öznur hocam & Betül hocam aramıza hoşgeldiniz.

Merhaba degerli hocalarim yeniden foruma dönmek cok guzel. Ben pinar 6 yildir ingilizce ogretmenligi yapiyorum tekirdagda. Ve suan yuksek lisans tezimi yaziyorum yardimlariniza cok ihtiyacim var..eger aranizda ilkokul 2, 3, veya 4. Siniflari okutan hocalarim varsa su linki tiklayip anketimi cevaplayabilir mi.. simdiden cook tesekkur ederim.Sevgilerr saygilar hepinize.. [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast