Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 67
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by mst_mysterious [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Merhabalar arkadaşlar.. İsmim Mustafa, Sakaryalıyım.. 2008 Hacettepe İngiliz Dili Eğitimi mezunuyum.. Siteyle 2011 yılında göreve resmi olarak başladığım yıl tanıştım. 3 seneden beri bana çok yardımcı oldu bu site ve ilk yılımı çok zor geçirirdim eltplanet olmasa.. Bir süredir sitede problem olması beni üzmüştü ama neyse ki yeniden açıldı bu güzel forum.. Başta Nurullah Hoca olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlardan Allah razı olsun..
    Sakarya'dan selamlar Mustafa hocam Aramıza hoşgeldiniz diyorum. Tekrar birarada olmak ne güzel

Newbie
    Yuvaya geri dönmenin mutluluğuyla herkese merhaba...Ben de uzun süredir ELT Planet üyesiyim.Yaz,kış,tatil demeden mutlaka buraya uğrayan,buradaki değerli çalışmalardan faydalanan ve elimden geldiğince yaptığım paylaşımlarla da sizlere yardımcı olmaya çalışan onlarca üyeden sadece birisiyim.2006 yılı itibariyle mesleğe başladım ve İstanbulda bir ortaokulda görev yapmaktayım. DİPNOT: İyi ki varsın ELT Planet seviyoruz seni

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by sunrise5 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Yuvaya geri dönmenin mutluluğuyla herkese merhaba...Ben de uzun süredir ELT Planet üyesiyim.Yaz,kış,tatil demeden mutlaka buraya uğrayan,buradaki değerli çalışmalardan faydalanan ve elimden geldiğince yaptığım paylaşımlarla da sizlere yardımcı olmaya çalışan onlarca üyeden sadece birisiyim.2006 yılı itibariyle mesleğe başladım ve İstanbulda bir ortaokulda görev yapmaktayım. DİPNOT: İyi ki varsın ELT Planet seviyoruz seni
    Hocam sizi tekrar aramızda görmek ne güzel. Yuvaya hoşgeldiniz diyorum. Yeni ELT Planet'ta yine paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Quote Originally Posted by sunrise5 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    yeniden kocamaaan hoşgeldiniz

Newbie
    teşekkür ederim bu sıcak karşılama için...Kocamaaan hoşbuldum

Yıllaaarr önce tesadüfen bulduğum Nurullah hocamın sitesini bugün yine tesadüfen buldum ve yine çocuklar gibi şenim)Bir süre önce izinizi kaybetmiştim sevgili arkadaşlar neden haber vermiyorsunuz bize(Ben eski üyelerden cranberry sitede çok fazla paylaşımım yoktu ama okulda ki arkadaşlarımdan daha yakındı buradakiler bana iyi ki varsınız ve iyiki yine sizi buldum)

merhaba yeniden.. kapatılacak söylemlerinden sonra bu selamı verebilmek ne güzel
    Sinem ben. eski kullanıcı adım sinem9 du. Yaklasık 15 yıldır Antalya'da yaşıyoruz. Sanırım Antalyalı olduğumu söyleyebilirim artık Eskişehir, iolp mezunuyum ben de. 2012 eylül atamasıyla da Muş'a atandım. hala oradayım. tatil dönemlerinde ülkede aynı anda 4 mevsimin yaşandığını tecrübe etmek gbi bi avantaja(!) sahip oldum bu atamayla siteyle 2009'da staj yaptığım dönemde tanışmıştım. o zmandan beri gerek sorumu yazdığımda anında yorumlarıyla yardımcı olmaya çalışan, gerekse paylaşımlarıyla dersimi renklendiren siz sevgili üyelerimize (başta Nurullah hocama desem kimse alınmaz sanırım) buradan teşekkürlerimi sunarım eksik olmayın...

Quote Originally Posted by Hellokitty [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    herkese yeniden merhabalar! eltcamp ile başlayan serüvene burada en baştan sil baştan taptaze başlamak ve yeniden bir arada olmak çok güzel...
    Efendim ben Selda...hellokitty adlı ticari yaratığa bayıldığımdan mütevellit bu adı yıllardır kullanmaktayım 2004 İstanbul Ünv.İngiliz D.E. mezunu olmakla beraber uzun yıllar İstanbul'da görev yaptıktan sonra ,eşimin tayini ile geçen Ağustos ayında Eskişehir'e geldim,muazzam bir şehir burası ama kalbim İstanbul'da... 6 yaşında yakışıklı bir oğlum var bu arada.

Nurullah Hocam siteyi yeniden kuruyoruz dediğinde çok mutlu oldum doğrusu bu ilk mesajım çok heyecanlandım valla...iyi ki varsınız
    selda hocam eskişehirde okudum üniversiteyi. hala tadı damağımda keyfini son damlasına kadar çıkarırsınız umarım..

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by sinem [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    merhaba yeniden.. kapatılacak söylemlerinden sonra bu selamı verebilmek ne güzel
    Sinem ben. eski kullanıcı adım sinem9 du. Yaklasık 15 yıldır Antalya'da yaşıyoruz. Sanırım Antalyalı olduğumu söyleyebilirim artık Eskişehir, iolp mezunuyum ben de. 2012 eylül atamasıyla da Muş'a atandım. hala oradayım. tatil dönemlerinde ülkede aynı anda 4 mevsimin yaşandığını tecrübe etmek gbi bi avantaja(!) sahip oldum bu atamayla siteyle 2009'da staj yaptığım dönemde tanışmıştım. o zmandan beri gerek sorumu yazdığımda anında yorumlarıyla yardımcı olmaya çalışan, gerekse paylaşımlarıyla dersimi renklendiren siz sevgili üyelerimize (başta Nurullah hocama desem kimse alınmaz sanırım) buradan teşekkürlerimi sunarım eksik olmayın...
    Sinem hocam sizi aramızda tekrar görmek çok güzel. Muş'a ve Antalya'ya buradan selamlarımızı gönderiyoruz.

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by cranberry [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Yıllaaarr önce tesadüfen bulduğum Nurullah hocamın sitesini bugün yine tesadüfen buldum ve yine çocuklar gibi şenim)Bir süre önce izinizi kaybetmiştim sevgili arkadaşlar neden haber vermiyorsunuz bize(Ben eski üyelerden cranberry sitede çok fazla paylaşımım yoktu ama okulda ki arkadaşlarımdan daha yakındı buradakiler bana iyi ki varsınız ve iyiki yine sizi buldum)
    Tanıdık simalarla yine aynı ortamı paylaşıyor olmak ne güzel. Aramıza tekrar hoşgeldiniz hocam

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast