Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 67
    Administrator Hellokitty's Avatar
    herkese yeniden merhabalar! eltcamp ile başlayan serüvene burada en baştan sil baştan taptaze başlamak ve yeniden bir arada olmak çok güzel...
    Efendim ben Selda...hellokitty adlı ticari yaratığa bayıldığımdan mütevellit bu adı yıllardır kullanmaktayım 2004 İstanbul Ünv.İngiliz D.E. mezunu olmakla beraber uzun yıllar İstanbul'da görev yaptıktan sonra ,eşimin tayini ile geçen Ağustos ayında Eskişehir'e geldim,muazzam bir şehir burası ama kalbim İstanbul'da... 6 yaşında yakışıklı bir oğlum var bu arada.

Nurullah Hocam siteyi yeniden kuruyoruz dediğinde çok mutlu oldum doğrusu bu ilk mesajım çok heyecanlandım valla...iyi ki varsınız

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by eltozzy [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    siteye ve foruma kavuşmak güzel oldu , sanırım 9 - 10 sene oldu sitenin ilk kuruluşu daha dün gibi aklımda orta sıralardaki üyelerdendim o zamanlar , yine teknik sıkıntılar olabiliyordu o zamanda ve üstesinden gelinmişti. Umarım tekrar her şey eskisinden daha da güzel olur , birlikte daha da güzel ve başarılı işlere imza atabilmek ümidiyle ...
    Adana'dan selamlar sevgiler ...
    Tanıdık simaları yine ELT Planet sayfalarında görmek ne güzel. Aramıza tekrardan hoşgeldiniz Ozan hocam

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by ::ZaFeR:: [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Adım Zafer.Eski sitede kullanıcı adım TRZafer'di bu sefer bu kullanıcı adıyla yola devam etme kararı aldım 2005 yılı Anadolu Üniversitesi AÖF İngilizce öğretmenliği mezunuyum - diğer adıyla İÖLP mezunuyum.2012 Şubat'dan beri Batman'da görev yapmaktayım.Yarışmacı arkadaşlara başarılar
    Zafer hocam tekrardan aramıza hoşgeldiniz. ELT Planet müdavimlerini tekrar sitemizde görmek ne güzel

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by oktay [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Selam.Ben de sitenin ilk kurulduğu günlerden beri üyesiyim. Eski kullanıcı adım keskino78'di. 2001 yılında göreve başladım. Konyada görev yapıyorum. Herhese selam ve sevgiler.
    Oktay hocam merhabalar. Sitemizin en deneyimli ve emektar üyelerinden birini tekrar ait olduğu sitede görmek harika. Aramıza hoşgeldiniz hocam. Konya'ya, Mevlana şehrine selamlar.

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by Hellokitty [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    herkese yeniden merhabalar! eltcamp ile başlayan serüvene burada en baştan sil baştan taptaze başlamak ve yeniden bir arada olmak çok güzel...
    Efendim ben Selda...hellokitty adlı ticari yaratığa bayıldığımdan mütevellit bu adı yıllardır kullanmaktayım 2004 İstanbul Ünv.İngiliz D.E. mezunu olmakla beraber uzun yıllar İstanbul'da görev yaptıktan sonra ,eşimin tayini ile geçen Ağustos ayında Eskişehir'e geldim,muazzam bir şehir burası ama kalbim İstanbul'da... 6 yaşında yakışıklı bir oğlum var bu arada.

Nurullah Hocam siteyi yeniden kuruyoruz dediğinde çok mutlu oldum doğrusu bu ilk mesajım çok heyecanlandım valla...iyi ki varsınız
    Selda hocam sizi bu yeni başlangıcımızda da yanımızda görmek bizleri de mutlu ediyor. Hep birlikte bu güzel ortamımızı daha da şenlendireceğimize eminim. Eskişehir'e ve eşinize selamlar

Merhabalar, ben de daha tazecik bir üniversite öğrencisiyken tanıştığım bu siteyle o günden beri iç içeyim..

Adım Gizem. Kullanıcı adım, yani "mystery_sea" lisedeki öğretmenimden kalma bi anıdır bana, zaten adım ve soyadımın ingilizce karşılığıdır

2008 Kocaeli Üni. İngilizce Öğrt. mezunuyum.

2008'den beri Meb bünyesinde mesleğimi yapmaktayım. Şimdilik Gebze'de çalışıyorum.

İlkokul öğretmeniyim. Çocuklarla olmaktan gerçekten keyif alıyorum.

Materyal hazırlamak en büyük hobilerimden biri Paylaşımlarım aksini belirtmediğim takdirde kendi hazırladığım özgün materyallerimdir.

Sitemizi yeniden ayakta görmekten dolayı da çok mutluyum

herkese merhaba ben de Mustafa Hami a.k.a. turgor.. uzun bi aradan sonra yeniden burada olmak çok keyifli.. saygılar sunuyorum..

Merhabalar arkadaşlar.. İsmim Mustafa, Sakaryalıyım.. 2008 Hacettepe İngiliz Dili Eğitimi mezunuyum.. Siteyle 2011 yılında göreve resmi olarak başladığım yıl tanıştım. 3 seneden beri bana çok yardımcı oldu bu site ve ilk yılımı çok zor geçirirdim eltplanet olmasa.. Bir süredir sitede problem olması beni üzmüştü ama neyse ki yeniden açıldı bu güzel forum.. Başta Nurullah Hoca olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlardan Allah razı olsun..

Quote Originally Posted by mst_mysterious [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Merhabalar arkadaşlar.. İsmim Mustafa, Sakaryalıyım.. 2008 Hacettepe İngiliz Dili Eğitimi mezunuyum.. Siteyle 2011 yılında göreve resmi olarak başladığım yıl tanıştım. 3 seneden beri bana çok yardımcı oldu bu site ve ilk yılımı çok zor geçirirdim eltplanet olmasa.. Bir süredir sitede problem olması beni üzmüştü ama neyse ki yeniden açıldı bu güzel forum.. Başta Nurullah Hoca olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlardan Allah razı olsun..
    Sonunda okuldaş buldum. Hoş geldiniz...

Quote Originally Posted by mst_mysterious [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    benim nikime benzer nikli öğretmenim, tekrardan hoşgeldiniz

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast