Results 1 to 8 of 8

2014 2015 ders kitapları

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    İyi forumlar...

Re: 2014 2015 ders kitapları

Teşekkürler öğretmenim

sağolun panenka hocam..sanırım ses dosyaları daha yayınlanmadı dimi?

Quote Originally Posted by Sir William [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    sağolun panenka hocam..sanırım ses dosyaları daha yayınlanmadı dimi?
    Ne yazık ki hayır. Sitede bu sene okutulacak olan 6. sınıf kitabının CD'si yayıncı kurumdan temin edip buraya yükledim.

Newbie

elinize sağlık bir de kitapların canlısını görsek okulda iyi olacak ama henüz ulaşmadı kitaplar
    AZ LAF ÇOK İŞ ...

Newbie

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] bu adresten de indirebilirsiniz
    AZ LAF ÇOK İŞ ...

panenka hocam geçen yıllarda yaptığınız ünite sunuları çok faydalı oldu. umarım bu yıl da bu çalışmalarınız devam eder. ve keşke bize de nasıl yapıldığını öğretseniz biz de elimizden geldiğince yardımcı olabilsek.

Quote Originally Posted by bydogan20 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    panenka hocam geçen yıllarda yaptığınız ünite sunuları çok faydalı oldu. umarım bu yıl da bu çalışmalarınız devam eder. ve keşke bize de nasıl yapıldığını öğretseniz biz de elimizden geldiğince yardımcı olabilsek.

hocam biraz uğraş ile powerpointi biraz kurcalamayla herkes yapabilir.

Sadece netten kitapları pdf olarak indirmek yeterli.Daha sonrası sizlerin hayal gücüne ve powerpointi etkin kullanımınıza bağlı.

Sanırım Panenka hocam 6 ve 8.sınıfları yapacak bu sene.5.sınıfların kitabı aynı sunumlar geçen seneden mevcut zaten.Ben de 7.sınıfları hazırlıyorum inşallah.Geriye kaldı 2,3 ve 4.sınıf.Onlarada diğer gönüllü arkadaşlar el atarsa kendi adıma çok memnun olurum.Çünkü bu sene 7 ayrı sınıfım var.2,3,4,5,6,7, ve 8.sınıf hepsi bende paylaşılacak her türlü döküman beni mutlu eder.İyi çalışmalar.