Results 1 to 4 of 4

Thread: ilkokul

ilkokul

Herkese merhaba.bugün tayinim ilkokula çıktı.ilk kez 2.,3. ve 4. sınıflara gireceğim.daha önce ortaokul kısmı için ders kitapları taranarak çok güzel sunumlar hazırlanmıştı ve bu sunumlar gerçekten çok faydalı oldu,öğrenciler dersi daha iyi takip edebildiler.aynı şey 2.,3. ve 4. sınıflar için de yapılırsa çok verimli olacağına inanıyorum.öğrenciler kitabı daha iyi takip edebilirler.sürekli birbirlerine neresi neresi diye sorular sormazlar inanın ben bu konuda biraz beceriksizim ama bana ayrıntılı anlatan birileri olursa ben de hazırlar ve burdan paylaşırım.umarım benim gibi düşünen ve bizlere yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkar.

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Re: ilkokul

hocam teknik bölümde power point sunumlarına dair bazı videolar paylaşacağım. Onları takip ederseniz nasıl etkili sunumlar yapabileceğinizi görebilirsiniz

hocam çok sevinirim...

ilkokulda özellikle 2 ve 3. sınıflarda el yazısı mı yazdırıyorsunuz yoksa düz yazı mı?sınıf öğretmenleri el yazısı yazdırmamız konusunda ısrar ediyorlar.ben kendım de el yazısı pek yazamıyorum öğrenciler de istekli değil aslında.