Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Vee Şablonumuza Kavuştuk

İki aydır şablonumuzdan uzak bir şekilde yayınımıza devam ediyorduk. Sanki farklı bir ortamda ve websitesinde gibi hissettiğinize eminim. Çünkü ben bile hemen her gün sitede olmama rağmen bir türlü alışamamıştım. An itibariyle eski ve renklerine alıştığımız şablonumuzdayız. Hayırlı olsun hepimize

Teşekkürler sayın hocam. Çabalarınızı yakından takip eden biri olarak buna da şükür demek gerekiyor. Yeniden eski hızına ulaşacağından şüphem yok.

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Teşekkürler sayın hocam. Çabalarınızı yakından takip eden biri olarak buna da şükür demek gerekiyor. Yeniden eski hızına ulaşacağından şüphem yok.
    Çok teşekkürler Fatih hocam. Bizler elimizden gelen gayreti gösterdikten sonra sitemiz zamanla eskisinden bile daha başarılı olabilir.

Çalışmalarınızı destekliyoruz gayretinizi takdir ediyoruz.Materyaller kaybolmamıştır yeniden yüklenebilir zaman içersinde eski durumuna getirebiliriz diye düşünüyorum.Elt Planet ailesinin bir arada olması gerçek gücümüz olacaktır.

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by maincourse [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Çalışmalarınızı destekliyoruz gayretinizi takdir ediyoruz.Materyaller kaybolmamıştır yeniden yüklenebilir zaman içersinde eski durumuna getirebiliriz diye düşünüyorum.Elt Planet ailesinin bir arada olması gerçek gücümüz olacaktır.
    Çok teşekkür ediyorum hocam. Ben de aynı fikirdeyim. Sitedeki üyelerle bir aile gibi olduk. Materyaller bir şekilde yine toparlanır dediğiniz gibi. Yeter ki bizler samimi ve sıcak ortamımızı birkez daha kuralım. Başlangıçlar her zaman zordur ama birlikte olduktan sonra her türlü engeli aşarız ve çok daha güçlü bir şekilde dönüşümüzü yaparız diye düşünüyorum. Tekrar teşekkür ediyorum desteğinize hocam

Site açılmış ya yeter o : )

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by ::ZaFeR:: [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Site açılmış ya yeter o : )
    Bende aynı fikirdeyim Zafer hocam. Malzemeyi üretecek alan olsun yeter bizlere. Hep birlikte sitemizi yine materyal deryasına çeviririz. Yeter ki gönlü sıcak ve içten dostlarımızla birarada olalım.

Öncelikle çok geçmiş olsun demek istiyorum umarım böyle bir sorunu bundan sonra yaşamayız..İnterneti açtığımda en fazla vakit geçirdiğim bir forum olarak sitedeki problemin düzelememesine çok üzülmüştüm..Çok teşekkürler Nurullah Hocam,emeğinize sağlık..İyi ki varsın ELTPLANET )) Duymayanlara hep birlikte duyuralım inş. Herkese kolaylıklar,iyi tatiller diliyorum.

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by hegira [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Öncelikle çok geçmiş olsun demek istiyorum umarım böyle bir sorunu bundan sonra yaşamayız..İnterneti açtığımda en fazla vakit geçirdiğim bir forum olarak sitedeki problemin düzelememesine çok üzülmüştüm..Çok teşekkürler Nurullah Hocam,emeğinize sağlık..İyi ki varsın ELTPLANET )) Duymayanlara hep birlikte duyuralım inş. Herkese kolaylıklar,iyi tatiller diliyorum.
    Çok teşekkürler Ayşe hocam. Sizi tekrar aramızda görmek çok güzel. Desteğinizi gerçekten de çok önemsiyorum

Newbie

Re: Vee Şablonumuza Da Kavuştuk :)

Ohh bee asıl şimdi ELTPlanet a dönmüş olduk bence... Baba evi misali

Page 1 of 3 123 LastLast

Tags for this Thread