Results 1 to 5 of 5
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

ELT Planet Bugüne Kadar Hayatınızda Neleri Değiştirdi?

ELT Planet ile tanışmanın sizlerde neleri değiştirdiğiniz bizlerle paylaşabilir misiniz acaba? Çok farklı cevapların çıkacağına eminim. Şimdiden zahmet edip yorumlarını esirgemeyen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum

Sanırım tanışıklığım 2005 yılına eltcamp dönemine dayanıyor. eltplanet mesleki anlamda hayatımı kolaylaştırdı. Paylaşımın güzelliklerini öğretti. Uzun zamandır aktif içinde yer alamasam dda onun varlığını bilmek bile keyif veriyordu. Zamanında sırf paylaşmak için bile metaryel hazırladığım oluyordu. İyiki tekrar var

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by oktay [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Sanırım tanışıklığım 2005 yılına eltcamp dönemine dayanıyor. eltplanet mesleki anlamda hayatımı kolaylaştırdı. Paylaşımın güzelliklerini öğretti. Uzun zamandır aktif içinde yer alamasam dda onun varlığını bilmek bile keyif veriyordu. Zamanında sırf paylaşmak için bile metaryel hazırladığım oluyordu. İyiki tekrar var
    Oktay hocam tekrar sizleri görmek ne güzel. Başlangıçlarımızda hep yanımızdaydınız ve yine ilk üyelerimizden birisisiniz. İnşallah hep birlikte eskisinden daha verimli ve aktif bir site oluşturacağız.

Re: ELT Planet Bugüne Kadar Hayatınızda Neleri Değiştirdi?

Ben de oktay hocam gibi ilk üyelerdenim
    Meslek hayatımın da ilk yılında tanıştım sizinle ve 10.seneme girmiş bulunuyorum..hey gidi günler hey dedim içimden..o kadar olmuş muuuu???

Karşılık beklemeden Paylaşımın sıcaklığını, ülkemizin her yerinden zümrelerimizle iletişimin rahatlığını ve aynı dili konuşuyor olmanın ne kadar güzel oldugunu ilk bu ailede öğrendim..ne mutlu bana ki sizlerle çoook güzel şeyler yaşadık ve paylaştık ve de paylaşıcaz..

Blog Entries
    6

Re: ELT Planet Bugüne Kadar Hayatınızda Neleri Değiştirdi?

Quote Originally Posted by Ch@rming [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Ben de oktay hocam gibi ilk üyelerdenim
    Meslek hayatımın da ilk yılında tanıştım sizinle ve 10.seneme girmiş bulunuyorum..hey gidi günler hey dedim içimden..o kadar olmuş muuuu???

Karşılık beklemeden Paylaşımın sıcaklığını, ülkemizin her yerinden zümrelerimizle iletişimin rahatlığını ve aynı dili konuşuyor olmanın ne kadar güzel oldugunu ilk bu ailede öğrendim..ne mutlu bana ki sizlerle çoook güzel şeyler yaşadık ve paylaştık ve de paylaşıcaz..
    Zaman ne kadar da hızlı geçiyor öyle değil mi hocam. Farkına varmadan yılları deviriyoruz bir bir. Fakat bir yandan da internet ortamında kurulan aile ortamımız daha da sıcak ve samimi bir hal alıyor. Tekrar aramıza hoşgeldiniz hocam.