Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Yeni ELT Planet'a Hoşgeldiniz Dostlar

Uzun zamandır bana gerek facebook üzerinden ve gerekse email yoluyla ulaşan birçok kişi ELT Planet ne zaman açılacak diye soruyordu. Teknik sorunları bir türlü aşamadığımız için bu soruya beklenilen cevabı maalesef veremiyordum. Nihayet tüm teknik sıkıntılardan uzak taptaze bir başlangıç yaparak siz değerli üyelerimizle bir kez daha bir araya geliyoruz. Eksiklerimizin çok fazla olduğunun farkındayız. Fakat bizleri yakından tanıyan tüm üyelerimiz bizdeki azmi ve gayreti yakından bilirler. Bizlerle yola tekrar devam etme kararını veren tüm üyelerimizle en kısa zamanda bu sıcak ortamda tekrar materyallerimizi birleştirip yüzbinlerce öğrencinin sırasına kadar ulaşacağımıza eminiz. Bu yeni başlangıcımızın hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Desteğinizi önemsiyoruz arkadaşlar

Yenilenme her zaman iyidir.. Ferahlik getirir.. Evet biraz gayret ve sabir da lazim ama yeni yüzüyle yeni yila verimli ve keyifli girecegimize inanıyorum hayirli olsun

Newbie
    hayırlı olsun, emeklerinizin boşa gitmeyeceğine inanıyorum

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by MeLeK [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Yenilenme her zaman iyidir.. Ferahlik getirir.. Evet biraz gayret ve sabir da lazim ama yeni yüzüyle yeni yila verimli ve keyifli girecegimize inanıyorum hayirli olsun
    Çok teşekkürler MeLek the sister Kardeşimin desteğini de aldım ya artık Allah'ın izniyle sitede kimsecikler tutamaz beni Hep birlikte nice güzellikler inşallah bu bembeyaz sayfalarda paylaşırız...

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by oznursa [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hayırlı olsun, emeklerinizin boşa gitmeyeceğine inanıyorum
    Çok teşekkürler Öznur hocam. Sizler gibi genç ve dinamik meslektaşlarımızla çok daha başarılı çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Aramıza hoşgeldiniz

Administrator Hellokitty's Avatar
    hoşbuldukk yeniden birlikte olmak çok güzel

Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by Hellokitty [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hoşbuldukk yeniden birlikte olmak çok güzel
    Birlikten kuvvet doğar. El elden üstündür. vs ))

biz bu siteyi sıfırdan alır, öncekinden daha da öteye götürürüz hep beraber, hiç şüpheniz olmasın

hepimize hayırlı olsun.. küllerimizden doğduk

Tekrardan hayırlı olsun. Böylesine güzel bir eğitim forumunu tekrardan internet camiasına kazandırdığınız için teşekkürler Nurullah Hocam... Tekrardan buranın eski haline döneceğinden eminim.

Page 1 of 3 123 LastLast

Tags for this Thread