Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6
    Quote Originally Posted by Elijah [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Tekrardan hayırlı olsun. Böylesine güzel bir eğitim forumunu tekrardan internet camiasına kazandırdığınız için teşekkürler Nurullah Hocam... Tekrardan buranın eski haline döneceğinden eminim.
    Rica ederim hocam. ne demek. Asıl ben teşekkür ederim bizlerle yola devam etme kararı aldığınız için

Quote Originally Posted by turgor [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hepimize hayırlı olsun.. küllerimizden doğduk
    Aynen öyle Hami hocam Allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın bizlere...

Quote Originally Posted by mystery_sea [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    biz bu siteyi sıfırdan alır, öncekinden daha da öteye götürürüz hep beraber, hiç şüpheniz olmasın
    Sizler gibi takım arkadaşlarımın desteği olduktan sonra bunun gerçekleşeceğinden en ufak bir şüphem olamaz hocam.

Aylardır sabırla, Nurulah hocam bırakmaz bu işin peşini, olacak olacak diye diye...
    Yeniden selamlar herkese; oh be dünya varmış

Newbie
    Yaşasın yaşasın Şükür kavuşturana

Çok aktif bir üyesi olamasam da ELT Planet ailesinin yeniden bir araya gelmesine çok sevindim. El birliğiyle yeniden eski günlerine kavuşması dileğiyle. Herkese hayırlı olsun.

Re: Yeni ELT Planet'a Hoşgeldiniz Dostlar

Hadi hepimiz için hayırlı uğurlu olsun ben epey geç farketmişim sitenin geri geldiğini
    Nurullah hocam emeğinize sağlık

Blog Entries
    6

hepinize tek tek teşekkür ediyorum arkadaşlar. Hep birlikte yine aile sıcaklığında bir forum olarak yolumuza devam edeceğimize inanıyorum. Sizlerin aktif katılımları ile bu sürecin daha da hızlanacağını biliyorum. Desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkürler dostlar

Hayırlı uğurlu olsun inşallah eskisinden de büyük hale getiririz siteyi evelallah

Newbie

yine Vip üyelik vb olacak mı acaba yoksa bu sistemde devam mı ? merak ettim
    AZ LAF ÇOK İŞ ...

Blog Entries
    6

Quote Originally Posted by eltozzy [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    yine Vip üyelik vb olacak mı acaba yoksa bu sistemde devam mı ? merak ettim
    bu sistemde devam ozan hocam. vip üyelik olmayacak

hocam yeniden bizi siteye kavuşturduğunuz için çok mutluyum. önceki senelerde minik bebeğim olduğu için çok paylaşım yapamadım ama bu sene daha rahatım. elimden geleni yapacam inşallah. herkese başarılar ve mutlu bir sene diliyorum

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Tags for this Thread