Results 1 to 7 of 7

3 yaş grubu ingilizce eğitimi

3 yaş grubu öğrenci için ingilizce eğitim seti tavsiye ederseniz sevinirim. evde kullanacağım

longman my first english adventure.

merhaba

my first english adventure kitabındaki dinleme bölümleri öğrenci cd sinde var mı çünkü bazı kitaplarda bazı bölümler sadece öğretmen cd sinde bulunuyor tşk

hm

ben kitabı aldırırken bir cd vardı, onu kendim alıp öğrencilerime çoğalttım. bu kitabı şimdi kullandığımda da cd aldırmıyorum, bellekle falan aileye veriyorum cdyi. öğretmen öğrenci cdsi diye bi ayrım olup olmadığını bilmiyorum. zaten içinde şarkılar ve çok küçük monologlar var. özelden bir mesaj atıyorum size şimdi.

Re: 3 yaş grubu ingilizce eğitimi

Cambridge Hippo and Friends Starter setini kendi kızım için (4 yaşına girecek) uyguluyorum. Oldukça eğlenceli. Komple starter set 100 dolar civarında. İnceleyin isterseniz.

Re: 3 yaş grubu ingilizce eğitimi

Quote Originally Posted by Ok@n [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Cambridge Hippo and Friends Starter setini kendi kızım için (4 yaşına girecek) uyguluyorum. Oldukça eğlenceli. Komple starter set 100 dolar civarında. İnceleyin isterseniz.
    Maş Okan Hocam,ne zamandan beri dil eğitimi veriyorsunuz kızınıza?