Results 1 to 8 of 8

2013 2014 Grade 5 521 Exam

İkinci dönem birinci sınav. Güle güle kullanın.

İyi forumlar...

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Aşağıdaki ifade alıntıdır.

Paylaşımlara "Teşekkür Etmek" zahmet değil inceliktir. Paylaşılanı herkes alabilir ama "Paylaşmayı" herkes paylaşamaz. Paylaşmayı hazmeden ve bundan haz duyanlardan olmanız dileğiyle.

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6
    Panenka hocam yenilenen ELT Planet'ta sahalara en hızlı dönen siz oldunuz. Özellikle her paylaşımda isminizi arayan üyelerimiz bu paylaşımlarınızı eminim çok özlediler. Teşekkür ediyorum paylaşımınız için

Quote Originally Posted by NuRuLLaH [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Panenka hocam yenilenen ELT Planet'ta sahalara en hızlı dönen siz oldunuz. Özellikle her paylaşımda isminizi arayan üyelerimiz bu paylaşımlarınızı eminim çok özlediler. Teşekkür ediyorum paylaşımınız için
    Tüm şahsi sınavlarımda dinleme bölümü mutlaka vardır. Ne yazık ki son sınavları ortak yapıyoruz ve diğer arkadaşlar dinleme sormadıkları için soramıyorum. Ortak sınavlarıde genelde hiç soru sormuyorum. Sadece sayfa düzeni bana ait oluyor. Bana ait olmadıkları ve test olduğu için burada paylaşmak istemiyorum. Zaten test sınavlarına oldum olası sıcak bakmadım, bakamadım. Ne yazık ki bu sene 8lerde sınavın yarısı TEOG yüzünden test olabilir...

hocam, her zamanki gibi harikasınız... sizinle kulvarlarımız ayrı düştüğü için çok üzülüyorummm

Quote Originally Posted by mystery_sea [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hocam, her zamanki gibi harikasınız... sizinle kulvarlarımız ayrı düştüğü için çok üzülüyorummm
    Aynen hocam... Süper ötesi bir sinerji olurdu.
    Ayrı dörtlüklerde olmak üzücü. Ama yine de şiir gibi olacağız inşallah...
    (Bir an faila hoca gibi hissettim. )

Wuhuuuuuu biri Faila mı dedi? Kulaklarımmmm çınladı
    Allahım nihayet nihayet

Re: 2013 2014 Grade 5 521 Exam

thanx

Re: 2013 2014 Grade 5 521 Exam

çok teşekkürler..