Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Siteye dosya yükleme

Arkadaşlar,
    Daha önceden çoğu dosya site alanındaydı ve aşırı yük binmesinden dolayı site çöktü ve çok açık verdi. Bu nedenle sayın adminimiz Nurullah Hoca, benden bu konuda yardımcı olmamı istedi.
    Dosya yükleyecek arkadaşlara şimdilik bir yöntemden söz edeceğim.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    sitesine mail adresiniz ile üye olunuz. Kendinize uygun şifre belirleyiniz ve mailinize gelen linki tıkladıktan sonra kayıt olursunuz. 10 GB alana istediğiniz boyutta dosya yükleyebeilirsiniz. MEB engeli şimdilik yok. Dosya yükledikten sonra buraya linki yazarsınız ve dosyalarınız indirilmeye hazır olur. Siz silmedikçe dosyalarınız silinmez. Videolarınız indirmeden de rahatlıkla izlenebilir.

Daha da anlaşılır olsun diye powerpoint sunumu da hazırladım.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Kolay gelsin. İyi forumlar ve paylaşımlar...
    Aşağıdaki ifade alıntıdır. Çok etkilendim ve sizinle paylaşmak istedim.
    “Paylaşımlara "Teşekkür Etmek" zahmet değil inceliktir. Paylaşılanı herkes alabilir ama "Paylaşmayı" herkes paylaşamaz. Paylaşmayı hazmeden ve bundan haz duyanlardan olmanız dileğiyle…”

Başka yöntemler de diğer üyelerden de gelecektir.
    Last edited by panenka; 12.07.2014 at 18:40.

Teşekkür ederiz.Çözum olabilir yükü hafifletecektir.

Acaba MEB'in bağlantısında açılıyor mu bu site acaba ?

Quote Originally Posted by ::ZaFeR:: [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Acaba MEB'in bağlantısında açılıyor mu bu site acaba ?
    Okulda açıyordum. MEB, bunu ne zaman yasaklar bilemem.

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6
    Çok teşekkürler panenka hocam. Bu detaylı açıklamaları takip eden üyelerimiz rahatlıkla dosyalarını bizlerle paylaşabilecekler. Sunum gerçekten de çok başarılı ve açıklayıcı olmuş. Üyelerimizin faydalanacağına inanıyorum

teşekkürler hocam çok açıklayıcı olmuş.

Administrator Hellokitty's Avatar
    fatih hocam yine kralsın ya )

Blog Entries
    6
    Fatih hocam bu işe el attıktan sonra bize de sadece takdir etmek ve dosyaları paylaşmak kalıyor Bu vesileyle bir kez daha teşekkürler Fatih hocam nam-ı diğer Panenka the King

Quote Originally Posted by echo2003 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    teşekkürler hocam çok açıklayıcı olmuş.
    Quote Originally Posted by Hellokitty [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    fatih hocam yine kralsın ya )
    Quote Originally Posted by NuRuLLaH [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Fatih hocam bu işe el attıktan sonra bize de sadece takdir etmek ve dosyaları paylaşmak kalıyor Bu vesileyle bir kez daha teşekkürler Fatih hocam nam-ı diğer Panenka the King
    yardımcı olabilsiysem ne mutlu bana.

Blog Entries
    6
    Sadece bize değil materyal paylaşmak isteyen tüm üyelerimize faydası dokunacaktır (Gelecek üyeleri de dahil ediyorum tabii )

Page 1 of 3 123 LastLast