Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27

Re: Siteye dosya yükleme

Bulutum da var, dosyalarım da hazır ama MEB bağlantısı engeli...akşamları kişisel bilgisayarımdan yükleyeceğim artık fırsat buldukça

Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Okulda açıyordum. MEB, bunu ne zaman yasaklar bilemem.
    Bugün bi şeyler indireyim dedim.MEB bu siteyi yasaklamış.

Arkadaşlar,

bu site de meb engeline kısmen yakalanmış durumda...

dikkatimi birşey çekti ama benim.

eğer yüklediğiniz dosyanın linki "kısa link" olarak değil de "uzun link" olarak verirseniz, engele takılmıyoruz.

"short link" olarak aldığımız linkler engele takılıyor sadece.

yani, dosyalarımızı paylaşırken uzun linki kopyalayıp yapıştıralım lütfen

benim yandex.disk hesabım 210 Gb.Kaydolduğumda 10 Gb vermişlerdi.Bir gün baktım ne göriyim yandex.disk destek ekibinden 200 Gb sınırsız süreyle hesabıma tanımlanmış.Benzer bir durumla karşılaşan var mı acaba?

Quote Originally Posted by Sir William [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    benim yandex.disk hesabım 210 Gb.Kaydolduğumda 10 Gb vermişlerdi.Bir gün baktım ne göriyim yandex.disk destek ekibinden 200 Gb sınırsız süreyle hesabıma tanımlanmış.Benzer bir durumla karşılaşan var mı acaba?
    Bende sadece toplam 12 GB.

jeepers
    Guest

Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Arkadaşlar,
    Daha önceden çoğu dosya site alanındaydı ve aşırı yük binmesinden dolayı site çöktü ve çok açık verdi. Bu nedenle sayın adminimiz Nurullah Hoca, benden bu konuda yardımcı olmamı istedi.
    Dosya yükleyecek arkadaşlara şimdilik bir yöntemden söz edeceğim.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    sitesine mail adresiniz ile üye olunuz. Kendinize uygun şifre belirleyiniz ve mailinize gelen linki tıkladıktan sonra kayıt olursunuz. 10 GB alana istediğiniz boyutta dosya yükleyebeilirsiniz. MEB engeli şimdilik yok. Dosya yükledikten sonra buraya linki yazarsınız ve dosyalarınız indirilmeye hazır olur. Siz silmedikçe dosyalarınız silinmez. Videolarınız indirmeden de rahatlıkla izlenebilir.

Daha da anlaşılır olsun diye powerpoint sunumu da hazırladım.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Kolay gelsin. İyi forumlar ve paylaşımlar...
    Aşağıdaki ifade alıntıdır. Çok etkilendim ve sizinle paylaşmak istedim.
    “Paylaşımlara "Teşekkür Etmek" zahmet değil inceliktir. Paylaşılanı herkes alabilir ama "Paylaşmayı" herkes paylaşamaz. Paylaşmayı hazmeden ve bundan haz duyanlardan olmanız dileğiyle…”

Başka yöntemler de diğer üyelerden de gelecektir.
    Pcloud referans linkinizi paylaşırsanız hesap alanını artırma şansınıza sahip olursunuz.
    LG akıllı telefonu olanlara box.net 50 gb alan veriyor. (normalde 10 gb)
    yandex mail kullananlar mail.ru'yu da deneyebilirler. Kampanyası vardı 1 TB için şu anda 100 gb veriyor.
    pcloud'u güvenilir kılan şey hotfile kapanmadan önce hotfile destekli kurulmasıydı ama bulut işinde garanti diye bir şey yok. Ubuntuone diye harika 1 servis vardı. Dayanamadılar bulutu kapattılar.
    Neredeyse 2 haftadur firedrive kapalı. Dünyanın en popüler barındırıcılarından biri.
    En popüler barındıcı mediafire eskiden 50 gb verirdi şimdi 10 gb'a düşürdüler misal.

teşekkür ederim.

Page 3 of 3 FirstFirst 123