Results 1 to 1 of 1

Lightbulb Konu anlatımları içeren İngilizce Öğrenme Quiz uygulaması

Hey everyone!

Yakın zamanda öğrencilerimin telefonlarına olan sevdasına yenik düştüm ve artık kitap/defter dışında bu platformda da onlara ücretsiz destek olacak ve ihtiyaçlarıma göre kolay kontrol edebileceğim bir mobil uygulama geliştirdim. Uygulamam temelde bir quiz uygulaması ancak quizlerin girişlerinde quiz konularının anlatımı var. Daha sonra sizlere getirip göstermesi için profilde listelenecek şekilde sorulara işaret bırakma, quiz sonrası soru açıklamaları gibi ek özellikler var. Genellikle öğrencilerin öğrenmesi gereken temel grammar konuları ve basit vocabulary konularını hazırladım ve yükledim. YDS-Yökdil-YDT gibi sınavların çıkmış sorularını ve çıkabilecek sorularıda aynı şekilde kategorilerine göre ayırarak yükledim. Uygulamama sürekli yeni konular ve sorular yüklüyorum. Ayrıca öğretmen arkadaşlarımın ve kursların ihtiyaçlarına göre kategori açıyorum ve yeni quizler ekliyorum. Tek yapmanız gereken bana mail veya bu başlık üzerinden ulaşarak açılmasını istediğiniz quiz/konu anlatımı ve sorularınızı iletmeniz. Aktif kullanacağını düşünen öğretmenlerime ise editör yetkisi vererek doğrudan soru yükleme izinleride sağlayabilirim, malum tek başıma binlerce soru yazmak yorucu oluyor. Asıl hayalim bir çok öğretmenimi editör olarak buluşturup Türkiye'de ve hatta dünyada bu platform üzerinde öğrencilerine çözümler sunmak. Sesli ve videolu soru özelliğide uygulama yazılımında hazır ancak tek başıma çalıştığımdan henüz quizlerini yüklemedim. Video ve ses dosyası gönderirseniz aynı şekilde sorularınızı öğrencilerinizle paylaşmak için yükleyebilirim.

Uygulamama İOS ve Android mağazalarında 'Bricklish' ismi ile ulaşabilirsiniz. Veya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
    [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Destek,öneri ve quiz isteği mailim: [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Not: Uygulama içeriği ve tasarımı üzerinde geliştirme planlarım devam ediyor. Aynı konu başlıkları/quizler gönderebileceğiniz gibi uygulamaya eklenmesini istediğiniz özellikleride benimle paylaşabilirsiniz. İlk paylaştığım günden bugüne dahi bir çok UI ve özellik değişimi oldu, ilerleyen süreçtede sizler için kolaylık sağlayacak şeylerle ilgili feedback almak beni çok mutlu eder.
    Last edited by kakaka38; 20.07.2023 at 04:24.