Results 1 to 3 of 3
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Dil Sınıfı Çalıştıran/Çalıştırmış Öğretmenler Ve Yaşadıkları

Birçok İngilizce Öğretmeni hep dil sınıfı çalıştırmayı hayal ederek mesleğe başlar. Fakat şartlar herkese bu imkanı vermiyor maalesef. Dil sınıflarında ders vermiş/vermekte olan meslektaşlarımız yaşadıklarını ve tecrübelerini bu başlık altında bizlerle paylaşabilirlerse memnun oluruz.

Re: Dil Sınıfı Çalıştıran/Çalıştırmış Öğretmenler Ve Yaşadıkları

Yıllar önce 5 kişilik bir dil sınıfında derse girmiştim. 3'ü ilk bin (yanlış hatırlamıyorsam ilk 500) içindeydi, sayısalcı bir öğrencim de aynı sınavda ilk bin içindeydi. O sene okulumuzdan 19 kişi ilk bin içindeydi. Tarif edilemez duygular içine girmiştim. Dil çalıştıran öğretmenler ancak böyle olabiliyor diye düşünüyorum.

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Re: Dil Sınıfı Çalıştıran/Çalıştırmış Öğretmenler Ve Yaşadıkları

Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Yıllar önce 5 kişilik bir dil sınıfında derse girmiştim. 3'ü ilk bin (yanlış hatırlamıyorsam ilk 500) içindeydi, sayısalcı bir öğrencim de aynı sınavda ilk bin içindeydi. O sene okulumuzdan 19 kişi ilk bin içindeydi. Tarif edilemez duygular içine girmiştim. Dil çalıştıran öğretmenler ancak böyle olabiliyor diye düşünüyorum.
    Kesinlikle sayın hocam. Benimkiler daha sınava girmediler ama şu an çoğu 70 net üstünde. İnşallah sınavda da hata yapmadan bunu koruyabilirler. Heyecanla bekliyoruz