2016-2017 Sunumlarımla ilgili açıklama:
Sunumlarımı, takipçilerim gayet iyi bilir. Verdiğim emeği ücret karşılığında paylaşıyorum. Her sunumum 10 TL, yani hemen hemen yaklaşık bir ek ders ücreti.

Tüm sunumlar tarafımdan hazırlanmıştır. Bilgisayarınıza zarar verebilecek hiçbir zararlı öğe yoktur.

Geçen yıl satın alan kullanıcılardan gelen istek üzerine, uzun çalışmalar sonucu, sunumlara, akıllı tahtalarda da kullanabilecek bir format daha ekledim.

“swf” uzantılı dosyaları, akıllı tahtada GOM PLAYER, K-LITE CODEC ya da INTERNET EXPLORER ile sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

Sunumları kullanabilmek için ayrıca internet bağlantısına gerek yoktur. INTERNET EXPLORER ve K-LITE CODEC tavsiyedir. Akıllı tahtada dokunmatik olarak kullanabilirsiniz.

Sunumlar, isteyenlere “swf” formatında isteyene “exe” formatında gönderilecektir.

“exe” formatını kullanabilmek için bilgisayarınızda “PowerPoint viewer 2010” olması gerekmektedir. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
Download PowerPoint Viewer from Official Microsoft Download Center

Şu anda ENGLISH NET 5, ENGLISH NET 6 ve UPTURN 8 kitaplarına ait, toplam 30 ünitenin sunumları hazırdır. Fırsat bulduğumda 7. Sınıf kitabı olan ENGLISH ROUTE 7 sunumları da aynı titizlikle hazırlanacaktır.

Sunumlar, öğrencilerin dikkatini çekmek için müzik ile başlar.

Sunumlardaki köprüler sorunsuz biçimde çalışmaktadır.

Ses dosyaları ve videolar sunumların içine gömülmüştür.

Slaytların sağ alt köşesinde bulunan (örnek dosyada ”FS”, ortaokul sunumlarında “The SAYILANS”) logoya tıkladığınızda, sunumun başında bulunan sayfaların olduğu yere gelebilir, oradan da istediğiniz sayfa numarasına tıklayarak yönelebilirsiniz.

Kitaptaki etkinliklerin hemen hemen hepsi güncel İngilizce ile örneklendirerek yapılmıştır. Örneklendirmeler “Game of Thrones” ve “Survivor” müzikleri ile süslenmiştir.
Sunumlar, çok titiz bir çalışmanın ürünü olduğu için çok fazla zamanımı (her sunum yaklaşık 15 gün) alıyor. Öğretmen kitabına göre, yalap şalap hazırlasam tüm kitabın hazırlanması en fazla iki günümü alır. Bana da öyle bir çalışma yakışmaz.

Kitaplardaki yanlışlıkları, elimden geldiğince düzelttim.

Hatalarım varsa lütfen ikaz ediniz. Önerilerinizi iletiniz.

Emeğimi satın alan arkadaşların, emeğimi herhangi bir yolla paylaşması durumda hakkımı helal etmeyeceği bilmelerini isterim.
Biraz empati, biraz emeğe saygı.

İlgilenen olursa sadece özel mesaj yoluyla irtibata geçebilir. Mesajda, adınız ve telefon numaranız olursa iletişim daha rahat olacaktır.

İyi çalışmalar...

Notlar:
2015-2016 Eğitim Öğretim yılındaki UPTURN 8 sunumlarımda güncelleme yaptım.

9. sınıf yeni müfredat sunumu, örnek görmek isteyenler için hazırlanmıştır. Hatalarım varsa lütfen ikaz ediniz.
İndirme Linki (swf formatı)
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]