Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Re: 4. Sınıf Yıllık Plan - 2014/2015

internetteki "pdf to word" programlarından faydalanabilirsiniz

şimdi ne yapacağız anlamış değilim, eğer çocuklara yeni müfredata göre ders kitabı verilecekse mecbur onu uygulamak zorunda kalacağız sanırım(

merhaba ellerinize sağlık ama pdf olunca değişiklik yapamıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

Quote Originally Posted by elvinceren [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    merhaba ellerinize sağlık ama pdf olunca değişiklik yapamıyoruz yardımcı olursanız sevinirim
    internetteki "pdf to word" programlarından faydalanabilirsiniz

Sayın Hocam
    İzmir'de görev yapıyorum . Geçen seneki talim terbiye kurulu kararına göre bu yıl 4 lerde yeni öğretim programını uygulamak zorundayız ki kitap ta buna göre planlanmış. Ancak E-oKUL sistemine İngilizce 3 saat girildiği iç,n okul idaresi buna göre ders programı hazırlamamı istedi. Sizlerde uygulama nasıl oldu? Şimdiden teşekkür ederim

bu yıl müfredat değişiyor sadece haftalık ders çizelgesi kademeli olarak değişeceği için bu yıl 3 ders olacak

buradan bakabilirsiniz.
    [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

bu da ders çizelgesi direk link
    [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Last edited by kurt12; 13.09.2014 at 10:03.

bizde haftalik ders cizelgesine gore once 2 saat dediler, sonra 4. siniflarin hala eski sistemde olduklarini hatirlatinca 3 saat olarak ders programi yaptilar. kitaba gelince, uniteleri isleyecegim, eksiklerini de kendim tamamlamayi dusunuyorum. zaten 10 unite, vakit bol, haftada 3 saat yeterli gelir sanirim...

Arkadaşlar bizim okulda 3 saat ders veriyoruz 4. sınıflara. Öte yandan ders kitapları 2 saatlik programa ve yeni müfredata göre hazırlanmış. Bir öğretmen arkadaş bizzat Talim terbiyeyi aradığını ve 3 saat ders olacağını söylediklerini aktardı. Eski müfredata göre ders işlerse kimsenin buna ses çıkarmayacağını da söylemişler.

Page 2 of 2 FirstFirst 12