Results 1 to 8 of 8

Mikrofonla ders işlemek : son icadım :)

Arkadaşlar hepinize merhaba ,
    Sizlere sınıfta kullanmaya başladığım yeni bir materyalden bahsetmek istiyorum. ben gerçekten çok faydasını gördüm ,sınıf içinde kullanmak üzere yaka mikrofonu ,,hoparlör içeren bir sistem aldım , o kadar memnunumki anlatamam. her hafta sesim kısılıyordu,boğazımın ağrısından duramıyordum ,mikrofonu kullanmaya başladığımdan beri çocuklar dersi daha dikkatli dinliyorlar,aktivitelerde onlarından konuşmasına izin veriyorum,sıırf o mikrofondan seslerini duyurmak için hiç derse katılmayanlar bile katılmaya başladılar inanın ben bile şaşırdım bu değişime bir mikrofon bu kadar fark yaratıyorsa 10 yıldır neden bunu daha once düşünememiştim öyle kısa bir tavsiye olarak paylaşmak istedim hepinize sevgilerrr

Re: Mikrofonla ders işlemek : son icadım :)

Paylaşım için teşekkürler. Deneyler asla sonuçsuz kalmaz. Sizin denyin sonucu iyi olmuş. Tebrikler...

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Bunu bende denemiştim. Kesinlikle aynı sonuçları almıştık. Ama o zamanlar ilköğretimdeydim. Lisede sonuçlar nasıl olur emin olamıyorum

Esen hocam tavsiye ve paylaşım için teşekkürler.Hangi marka ürünü nereden ve kaç liraya aldınız öğrenebilmemiz mümkün mü acaba..

kaç liraya aldınız

Adana 'da elektronik malzemelerin satıldıgı bir cadde var ordan aldım.Osawa marka , 300 tl ye aldım arkadaşlar
    Last edited by Esen^^; 26.11.2015 at 15:58.

Resmini atarım size sonra, Görüşmek üzere

tebrikler.orjinal bir yaklaşım