Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Re: Upturn in english unit two teen life exe

Quote Originally Posted by remzicigim [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    çok teşekkürler elinize sağlık
    Quote Originally Posted by trakyali1987 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    teşekkürler
    Quote Originally Posted by ylzhkn [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    emeğinize sağlık çok güzel olmuş..
    Quote Originally Posted by hide and seek [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Teşekkürler hocam. Ellerinize sağlık. (;
    Rica ederim, güle güle günlerde kullanın. Çalışmalarınızda başarılar.

hocam emegine saglık

Hocam ellerinize sağlık. Sunumlar çok başarılı. Bir sorunum var. Akıllı tahtada .exe uzantılı dosyaları açamıyorum. 1. ve 2. ünitenin ppt versiyonlarını atabilir misiniz?

Quote Originally Posted by david [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Hocam ellerinize sağlık. Sunumlar çok başarılı. Bir sorunum var. Akıllı tahtada .exe uzantılı dosyaları açamıyorum. 1. ve 2. ünitenin ppt versiyonlarını atabilir misiniz?
    Hocam akıllı tahtada kullanıyorum ben de . Benim size tavsiyem HDMI kablosu ile başka bir bilgisayara (laptop, PC vs) bağlayarak çalıştırmanız. Çünkü powerpoint dosyasını gönderdiğimde hiçbir ses dosyası, eklenti çalışmayacaktır. Ses dosyalarıyla işim yok derseniz, mail adresinize gönderebilirim.

Çalışmalarınızda başarılar.

- - - Updated - - -

Quote Originally Posted by enbiya [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    hocam emegine saglık
    Teşekkür ederim hocam. Umarım faydalı olur.

wallla süper sizin gibi emek veren bütün öğretmen arkadaşlarıma minnetarım..iyi ki varsınız..

Quote Originally Posted by ylzhkn [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    wallla süper sizin gibi emek veren bütün öğretmen arkadaşlarıma minnetarım..iyi ki varsınız..
    Teşekkür ederim hocam, bilgi paylaştıkça güzeldir. Umarım siz ve öğrencileriniz faydasını kat kat görürsünüz. Çalışmalarınızda başarılar.

elinize sağlık . Mükemmel olmuş.

Page 2 of 2 FirstFirst 12