Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

TEOG Fighter (Volume 1) : TEOG ile TEOG Fighter kullanarak savaşın.

TEOG Fighter, 8. Sınıf öğrencilerini İngilizce TEOG Sınavlarına hazırlamayı amaçlayan bir test kitabı serisidir.

Kitabın ilk sayısı (Volume 1) ilk 5 üniteyi içermektedir.

TEOG Fighter, fotokopi edilebilir bir e-kitaptır ve satın aldığınız gün içerisinde mail adresinize gönderilir.

TEOG Fighter (Volume 1), ilk 5 ünitenin her biri için:

1. Derslere göre sınıflandırılmış kelime kağıtları

2. 25 önemli kelime ve ifadenin yer aldığı kelime quizleri

3. Ders kitabı Upturn in English 8’den alınan metinlerden hazırlanan boşluk doldurma çalışmaları

4. Müfredatta önerilen kelime ve ifadelerin kullanılarak hazırlandığı Skills Testler

5. Kitaptaki kelime ve yapıları detaylıca ölçen Book Testler

6. TEOG sınav formatına birebir uygun olarak titizlikle hazırlanmış TEOG Testler içermektedir.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

İletişim için buradan özel mesaj yollayabilir veya [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] adresine mail atabilirsiniz.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Re: TEOG Fighter (Volume 1) : TEOG ile TEOG Fighter kullanarak savaşın.

Kesinlikle tavsiyemdir. Emeğinize sağlık.

Desteğiniz için teşekkürler sayın hocam.

Yoğun talebiniz için teşekkür ederim değerli hocalarım.

ikinci yarısını bekliyorum

Sayın hocam, ilginiz için çok ama çok teşekkür ediyorum. İnşallah Şubat'a kadar yetiştirmeye çalışacağım. İyi çalışmalar.

Değerli öğretmenlerim, hatırlatmakta fayda var. Kitabımız size elektronik ortamda pdf dosyası olarak yollanmaktadır ve fotokopi edilebilir bir kitaptır. Yani maalesef örnek gönderimi yapmıyoruz, bir adet alarak tüm öğrencilerinizle kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi veya örnek sayfalar için bu konunun ilk mesajına veya [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] adresine bakabilirsiniz. İyi çalışmalar.

Ödemeyi yapıp ödeme bildirimi göndermeyen hocalara maalesef mail adreslerini bilmediğim için kitaplarını yollayamıyorum. Böyle bir durumda [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] adresinden ödeme bildirimi yaparsanız veya [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] adresinden benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Herkese iyi çalışmalar diliyorum.

kitap için ücret ne kadar acaba?

hocam tekrardan emeğiniz için teşekkürler.Bugün teog sonunda da gördüm ki mükemmel bir kitap hazırlamışsınız, iyiki temel kaynak için bunu kullanmışım.... eksiği yok fazlası var. Sabırsızlıkla 2. kitabı bekliyoruz hocam. 2. dönem de aynı şekilde derslere devam etmeyi temenni ediyorum)))

Page 1 of 2 12 LastLast