Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

2015-2016 upturn in english unit-1 friendship.exe

Arkadaşlar hepinize başarılı bir eğitim yılı temenni ederim.

8. sınıf birinci ünitenin exe çalışmasını ilk defa gerçekleştiriyorum. Senelerdir bu işi yapan ve paylaşımlarını bizden esirgemeyen tecrübeli arkadaşlarımızınki kadar olmasa da iş göreceğini, size ve öğrencilerinize faydalı olacağını ümit ederim.

Acemiliğimi mazur görünüz. Olumlu ve olumsuz tüm eleştirilerinizi bundan sonraki çalışmalarım için kullanacağımı bilmenizi isterim. Gelelim içeriğe. Dediğim gibi bu ilk çalışmam lütfen kusursuz bir paylaşım beklemeyiniz. Upturn in English kitabının dinleme metinlerini henüz bulamadığımdan ses dosyaları malesef yok. (Elinizde varsa derhal eklerim)

Vakit darlığından ve gereksiz gördüğümden Workbook çalışmamın içinde yoktur.

Anasayfada slaytın diğer sayfalarına giden köprüler mevcuttur.

Birinci ünite kazanımlarını içeren 43 adet soru çalışmanın içinde mevcuttur. Soruların yüzde sekseni el emeği bir kısmı güvenilir kaynaklardan alıntıdır.

Henüz ben bile kullanmadım daha bu aksam bitirdim. Sınıfta ne olur çözünürlüğü nasıldır öğrenciler görebilir mi bilmiyorum. Bu yüzden lütfen denemeden sınıf ortamında kullanmayınız.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim,

Sevgilerle.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Re: 2015-2016 upturn in english unit-1 friendship.exe

hocam eline sağlık teşekkürler.

Hocam rica ederim. Dönüt sağlarsanız sevinirim. İyi geceler.

[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Arkadaşlar linki güncelliyorum. Slaytı yeniledim. Ses dosyalarını da ekledim. Yalnız dinleme metinlerini durdurmak ilerletmek geri almak için olan ayarı yapamadım. Dinleme metinlerinin hepsi var ama geri ileri alma durdurma şansınız yok Tıkladığınızda çalıyor. Eksikleri olsa da işinizi göreceğine inanıyorum. İkinci çalışmamda inşallah daha güzelini yapabilirim. Hepinize başarılar, iyi çalışmalar.

Arkadaşlar slaytı tekrar güncelledim ve linki yeniledim. Ses dosyalarının başka bilgisayarlarda çalışmadığını henüz yeni fark ettim. Sorun giderilmiştir. Kendi bilgisayarımda çalıştığı için ben her yerde çalıştığını sandım malum acemilik Ama böyle böyle öğreneceğiz. 70 kişi indirmiş bir kişinin ''hocam bu çalışmıyor ama'' demesini beklerdim. Hiç olmazsa diğer arkadaşlar boşuna indirmemiş ben de sorunu erken düzeltmiş olurdum.

Sevgilerimle, çalışmalarınızda başarılar.

Arkadaşlar bu arada ses dosyalarının bazıları slaytla beraber değil sarı hoparlörün üstüne tıklanınca açılıyor. Bozuk sanmayınız.

İyi çalışmalar.

en son güncellenmiş olanın linki nerede acaba??

emeğinize sağlık hocam güzel biçalışma olmuş

ellerine sağlık hocam bir şeyler üretmek ve paylaşmak için bu kadar çabalamanı da takdir ettim helal valla ...

what a wonderful work

Page 1 of 4 123 ... LastLast