Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31

Re: 2015-2016 upturn in english unit-1 friendship.exe

Hocam bugün sinav görevim vardi goremedim. Mevcut olan linke tıklayarak guncel olani indirebilirsiniz.
    Çalışmalarınızda basarilar dilerim.

Quote Originally Posted by lonelyeagle [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    emeğinize sağlık hocam güzel biçalışma olmuş
    Quote Originally Posted by modjo_mad [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    ellerine sağlık hocam bir şeyler üretmek ve paylaşmak için bu kadar çabalamanı da takdir ettim helal valla ...
    Quote Originally Posted by hasdu [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    what a wonderful work
    Güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Umarım siz ve öğrencileriniz için faydalı olur.

Çalışmalarınıda başarılar, sevgilerimle

Hocam ellerinize emeğinize sağlık

Quote Originally Posted by korkmaz [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Hocam ellerinize emeğinize sağlık
    Güle güle kullanın hocam. Çalışmalarınızda basarilar.

elinize sağlık ama ben geçenden seneden beri macbook kullanıyorum ve exe dosyaları açılmıyor çok üzülüyorum xe bağlantılı olmasa keşke

hocam lütfen gelecek üniteler için de paylaşımınız devam etsin. Sorular eklemeniz de süper olmuş

Hocam emeğinize sağlık Allah razı olsun gerçekten çok güzel olmuş.

Elinize sağlık sayın hocam.

Quote Originally Posted by selayoz [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    elinize sağlık ama ben geçenden seneden beri macbook kullanıyorum ve exe dosyaları açılmıyor çok üzülüyorum xe bağlantılı olmasa keşke
    Apple ürünlerini sevmememin nedeni bu zaten Exe uzantılı olmayan powerpoint dosyasını da gönderebilirim yalnız bu sefer hiçbir ses dosyası çalışmaz. İşimi görür diyorsanız size gönderebilirim hocam.
    Last edited by thrill_seeker; 06.10.2015 at 00:22.

teşekkürler

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast