View Poll Results: Sınav Hazırlamayı Seviyor musunuz?

Voters
2. You may not vote on this poll
  • Evet, son derece önemli

1 50.00%
  • Hayır, sınav hazırlamak tam bir eziyet ve zaman kaybı

1 50.00%
Results 1 to 7 of 7
    Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

Sınav Hazırlamayı Seviyor musunuz? :)

Sınav hazırlamaya dair görüşleriniz bakalım anket sonuçlarına nasıl yansıyacak

Blog Entries
    6

Re: Sınav Hazırlamayı Seviyor musunuz? :)

İlk oy benden gelsin Bence tüm sınavlar merkezi sistem olmalı ve öğretmenler sadece öğrenci yetiştirmekle meşgul olmalı. Sınav kağıtları tam bir zaman kaybı

sınavı yaptıktan sonra okuma kısmını değil ama, sınav sorusu hazırlama kısmını çok severek ve gerçekten çok özenerek yapıyorum. asla başka sınavlardan kes/yapıştır yapmam. kendi sorularımı kendim hazırlarım, bu da bazen saatlerimi bazen günlerimi bile alır ama yine de kendim hazırlarım

Blog Entries
    6

Quote Originally Posted by mystery_sea [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    sınavı yaptıktan sonra okuma kısmını değil ama, sınav sorusu hazırlama kısmını çok severek ve gerçekten çok özenerek yapıyorum. asla başka sınavlardan kes/yapıştır yapmam. kendi sorularımı kendim hazırlarım, bu da bazen saatlerimi bazen günlerimi bile alır ama yine de kendim hazırlarım
    Sınavlarınız sadece sizin okulda yapılmıyor Gizem hocam Binlerce öğrencinin sırasını süslediğini eminim biliyorsunuz Kolay kolay başkalarının sınav kağıtlarını beğenmeyen biri olarak sizin sınavlarınızın gerçekten de çok başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim

2 hocama da katıldığım noktalar var.Sadece öğrenci yetiştirme kısmında Nurullah hocama,sınav hazırlama kısmında ise mystery_sea hocama katılıyorum.Bende genelde sınav hazırlamayı çok severek yapıyorum ama okuma kısmında aynı şeyi söyleyemem.
    Yaptığım çalışmaları izin almadan herhangi bir ortamda paylaşan ve çalışmalara bir teşekkürü çok görenlere hakkımı helal etmiyorum.

Sınav hazırlamak keyifli, sınav sorularını ders esnasında bu sorulabilir diye söylerim. Sonrasında öğrencilerden o notları bana vermelerini isterim ona göre özenerek hazırlar bir ik tane ilave eder sınav sayfasını A3 olacak şekilde ayarlarım. Okuma kısmına gelince, genelde öğrencilerden okuma ekibi oluşturur ve onlara okuturum, notlandırmasını onlara yaptırırım. Sınıf içinde öğrencilerin gözü önünde bu işleri yaparım ki 147lik olmayalım. Şimdilik sıkıntı olmadı, belki ilerde olur.

Blog Entries
    6

Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Sınav hazırlamak keyifli, sınav sorularını ders esnasında bu sorulabilir diye söylerim. Sonrasında öğrencilerden o notları bana vermelerini isterim ona göre özenerek hazırlar bir ik tane ilave eder sınav sayfasını A3 olacak şekilde ayarlarım. Okuma kısmına gelince, genelde öğrencilerden okuma ekibi oluşturur ve onlara okuturum, notlandırmasını onlara yaptırırım. Sınıf içinde öğrencilerin gözü önünde bu işleri yaparım ki 147lik olmayalım. Şimdilik sıkıntı olmadı, belki ilerde olur.
    hocam yine orjinal fikirlerinizi konuşturmuşsunuz