Results 1 to 4 of 4
    Newbie

Rotasyon komple iptal !

Rotasyon komple iptal

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Boşluğun idari düzenleme ile giderileceği kararına vardık. Bunu da sektör temsilcileriyle görüşerek oluşturduk. Yönetmeliğimizi bu hafta içinde yayımlayacağız.
    Mahkemenin gerekçelerini göre yönetmelik yayınlanacak. Yasa ve yönetmelikte dershane diye bir kurum yok. Ağustosta 37 bin öğretmen atanacak. Başbakanımız ile görüştük öğretmenler için rotasyonun uygulanmamasına karar verdik" açıklamalarında bulundu.
    AZ LAF ÇOK İŞ ...

Re: Rotasyon komple iptal !

Rotasyon yüzünden tayin isteyen ve yer değiştiren öğretmenlere mahkeme yolu göründü galiba.

Quote Originally Posted by panenka [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    Rotasyon yüzünden tayin isteyen ve yer değiştiren öğretmenlere mahkeme yolu göründü galiba.
    aynen sayın hocam.
    Yaptığım çalışmaları izin almadan herhangi bir ortamda paylaşan ve çalışmalara bir teşekkürü çok görenlere hakkımı helal etmiyorum.

Administrator NuRuLLaH's Avatar
    Blog Entries
    6

2 yıl sonra bende tayin isteyecektim. Tam da okulumda yıllar sonra dil sınıfı açmışken tayin istemek zorunda kalmak biraz canımı sıkıyordu. Bu durum benim işime geldi açıkçası